Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem nem érdekel a...

Csak engem nem érdekel a politika?

Figyelt kérdés

Itthon a családban is páran politizálnak, minden családi összejövetelen valahogy szóba jön és már elegem van. Régebben komoly ellentétek is adódtak emiatt (a más-más álláspontok miatt) Egyáltalán nem érdekel hogy most ki a csaló meg tolvaj, komolyan, nagy ívből leszarom az egészet!

Nem is értem mit a jó ebben.


2010. jan. 8. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
18:24-asnak igaza van, sajnos egy olyan Magyarországban (talán világban) élünk, ahol mindenkinek kötelező foglalkozni a politikával...., mert körülvesz mindenütt ott van. Ha a boltban leveszel egy csokit a polcról már kapcsolódik a politikához, ha munkát keresel politika, és még sorolhatnám...
2010. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Köszi, csak csodálkozok mikor sok ember legyint h nem érdekli a politika, h mit döntenek a feje fölött, az elkeseredőd se derítenek jó kedvre akik szava az ugyse. "Úgyse lehet mit csinálni", ki nem állom az ilyen gondolkodást.
2010. jan. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az az egészséges, ha a politizálás nem a mindennapok része és nincs hatással az emberi kapcsolatokra. persze, jó időnként a politikáról beszélgetni, de az érzelmi kötődés a pártokhoz, ennek a hazai szintje túlzás.

Szóval, szerintem jól teszed. Csak annyit foglalkozz vele, amennyit szükséges.

2010. jan. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak téged nem érdekel. Nézd meg a választások részvételi arányait (az EP-választásé pl. 36% volt, a parlamenti választásoké és a népszavazásoké ennél nagyobb szokott lenni, de ha 60% fölé megy, az már gyanús lehet).
2010. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én annyira nem veszem félvállról, de nem szoktam róla beszélni, politikai híreket se nagyon olvasok.


"Hogyan kell a politikával foglalkozni? Tégy vele úgy, mint a tűzzel, ne menj hozzá nagyon közel, mert megégsz, nagyon messze se, mert megfázol." - Antiszthenész

2010. júl. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!