Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbik gazdaságpolitiká...

Akik a Jobbik gazdaságpolitikáját szidják, miért általános, semmitmondó frázisokat fröcsögnek csak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy pl "a Jobbik gazdaságpolitikája csődbe vinné az országot" stb. De amikor megkérdezi tőle valaki, hogy miért, arra már vagy nem tud válaszolni, vagy marad a nácizás.

2014. szept. 24. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Mert nem találnak hibát a Jobbik programjában amire hivatkozhatnának.
2014. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

A Jobbiknak nincsen rosszabb, megvalósíthatatlanabb gazdaságpolitikája, mint a többi pártnak.


Gondolok itt az MSZP 30 ft-os benzinpénz javaslatára, amit ha bevezetnének, vagy elmennének a cégek, vagy abbahagynának minden utazási költségtérítést.


Sokan leginkább az euroszkepticizmusokat kritizálják.

Annyiban igazuk van, hogy nehéz időszak lenne, ,mert az exportokat át kellene csoportosítani keletre, piacokat kellene találni és ez nem két perces munka.


De, ha annyira jó kapcsolatuk van Oroszországgal, meg a keleti nemzetekkel mint állítják, akkor ott biztos lenne piaca a magyar élelmiszerexportnak.

2014. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
58%

"Sokan leginkább az euroszkepticizmusokat kritizálják.

Annyiban igazuk van, hogy nehéz időszak lenne, ,mert az exportokat át kellene csoportosítani keletre, piacokat kellene találni és ez nem két perces munka. "


Bármilyen nehéz időszak lenne megérné a fáradtságot.

2014. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Meg azt vettem észre, hogy az ilyenek csak és kizárólag a gazdasági programjára írják ezt. Gondolom azért, mert azt hiszik, hogy az annyira komplex, hogy arra nem lehet pár mondatos vázlatot sem adni, és így könnyű "leszerelni" a Jobbikot. Bár ez azért kreténség, mert ők sem értenek hozzá. :D
2014. szept. 24. 22:11
 5/23 anonim ***** válasza:
69%

"Bármilyen nehéz időszak lenne megérné a fáradtságot."


Ezt mondd majd a gyerekednek, mikor nem tudod neki biztosítani az alapvető szükségleteit, mert nem lesz rá pénz! Lehet nyitni kelet felé, nem ezzel van a gond, de egyik napról a másikra nem lehet ezt megcsinálni.

2014. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Elég sokan mondtak konkrétumokat a gazdaság politikájukról. De a Jobbikosok vitaképtelenek.
2014. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Én épp most a választások előtt adtam egy kérdésre egy alaposabb választ, ugyanúgy érdemi reakció nélkül lepontozták, mintha csak egy félmondatban leírtam volna, hogy szar. Akkor meg minek erőltessem magam?
2014. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, tipikus. "Elég sokan mondtak konkrétumokat a gazdaság politikájukról." hogy kik, azt persze nem tudjuk, meg nem is tudhatjuk, de persze mi vagyunk a vitaképtelenek.
2014. szept. 24. 22:20
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

"hogy kik, azt persze nem tudjuk, meg nem is tudhatjuk"


Mert az a libsik titka.

2014. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Nézd vissza a régi kommenteket. Én is írtam már többször is konkrétumokat, de belefáradtam az értetlenségbe.
2014. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!