Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családom és barátaim életkör...

A családom és barátaim életkörülményei a FIDESZ iedeje alatt sokat javúltak. Miért mégis ez a nagy kormányellenesség?

Figyelt kérdés

Középsikolai tanár vagyok. A fórumon állandóan azt olvasom, hogy a kormányt szidják, de ha megnézem a saját életkörülményeimet, akkor valójában sokat javúlt az elmúlt 4 évben, hiszen A FIDESZ 85 nettóról 130-ra emelte a fizetésemet. Már méltóképp ki tudok jönni a pénzből és végre büszke vagyok, hogy pedagógus vagyok.


Az infláció is igen alacsony ! Sokkal alacsonyabb, mint az MSZP idejében a tej és a tejfől is ugyanannyi mint 4 éve volt és az alapvető élelmiszerek sem változtak számottevően, mindeközben csaknem évente rezsicsökkentés van. Az IMF (gyors lejáratú, magas kamatú) hitelektől is megszabadúltunk és nem kell végrehajtani a kormánynak azokat a szőrnyű megszorításokat, amiket az IMF bevezettetni kívánt volna és amit az előző kormány szolgalelkűen, ellenkezés nélkül végrehajtott.


Most az, hogy a magánnyugdíjpénztárakat megszüntették, szerintem helyes is, hiszen az emberek pénze a tőzsdén volt befektetésekben, amik egy válság révén lenullázódtak volna és akkor fuccs a nyugdíj.


A mostani kormány körűl nincsenek adócsalás, sikkasztásos ügyek, mint ami a baloldal idején mindennapos volt. Igaz, hogy most az USA emleget valamit, de nem tudja alátámasztani és csak azért csinálják, hogy betegyenek Orbánnak, mert az oroszokkal csináltatta meg Paksot meg más üzletet. Bizonyítás elől elzárkóztak.


A szomszédomnak nincsen semmilyen iskolája, csak 4 elemije van és folyamatos közmunkát biztosítanak neki minden évben alig 2 hónapos megszakításokkal, megkeresi az 50 ezret, ami sokkal több mint a segély.


Szóval ha körülnézek a házam táján, csak jó dolgokat tapasztalok a kormányról és az életkörülmények is mindenkinek javúltak. Mégis miért elégedetlenek ennyien a fórumon ? semmi sem jó ? Volt már mindenki kormányon, egyik se volt jó ! Lehet az emberekben vana hiba :


2014. dec. 3. 21:03
 11/95 anonim ***** válasza:
86%

Középiskolai tanár, aki nem tudja leírni a "javul" szót (az egyéb hibákról nem is beszélve)...hihető.


"A mostani kormány körűl nincsenek adócsalás, sikkasztásos ügyek"

Áá, nincsenek. Szegény Lázár Jani kisfia is csak "családi összefogásból" tudott 70 milliós lakást kapni Húsvétra :D


"közmunkát biztosítanak neki minden évben alig 2 hónapos megszakításokkal"

És a megszakítások idején mit csinál? Kihúzza 3 hónapig az 50 ezer forintjából?


"Volt már mindenki kormányon, egyik se volt jó !"

Nem volt mindenki kormányon, két párt pingpongozik évtizedek óta. A mondat második fele igaz.

2014. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
78%

25%os válaszadó,nem unod még ezeket?

Állandóan a Fidesz valagát nyalod és hülye kérdéseket teszel fel.

Ilyen helyesírással egyébkét mit tanítasz?

Én se járnék abba az osztályba

2014. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
81%

Schmidt Pali te vagy az?

Az államfőt is 3 l-el írod.Lebuktál

2014. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
73%
Tanár vagy, de a helyesírásod csapnivaló. Hihető...
2014. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
76%

Az nem baj,hogy az oktatást lebutítják a lényeg,hogy a te fizetésed emelkedett.


Agymosott idióta.


A normális tanárok az ilyeneket lenézik.

2014. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:
76%
Kaptál dohányboltot?
2014. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 anonim ***** válasza:
75%

Atyaúristen!

Te tényleg középiskolában tanítasz???

Ilyen helyesírással? Ilyen ostoba szűk látókörű szemlélettel?


A gyerekemet nem bíznám rád, ne haragudj. Elképesztő, hogy hová züllött az oktatás színvonala ebben az országban... :-(

2014. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
27%

ám javul

4 elemi meg már rég nincs

2014. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező,mit szólsz ahhoz hogy Lázár János majd' 100millióért vett magának házat és nem tudja pontosan igazolni hogy honnan is van a pénz?

Ezekre persze nem jön válasz

2014. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
84%

"130-ra emelte a fizetésemet. Már méltóképp ki tudok jönni a pénzből"


Én csak idáig olvastam, de ez is qrva jó :)) Obersovszki Petya mellett a helyed öcsém, ott sokra viheted!

2014. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!