Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem elégszenek...

Sokan miért nem elégszenek meg a melegek és más ehhez hasonló csoportok tolerálásával, miért várják el, hogy tapsoljanak is nekik?

Figyelt kérdés

Van egy hangos kisebbség, aki nem elégszik meg a melegek és társaik tolerálásával, már azt is elvárják, hogy heterok tapsoljanak és szórakozznak velük a meneteiken. Vagy hogy ha valami illetlen dolgot csinálnak, azt ne devianciaként fogják fel, hanem merész, dicső önmagvalósításként.


Ez a dolog nem valami fantasztikus börleszk regény kiragadott fejezete, hanem ez "égető problémává" emelve a magyarországi és európai politikának szerves részeként jelenik meg, komolynak hitt emberek is vitatkoznak erről, hogy ez így legyen-e vagy sem.


Itt a gyakorin ill. a komoly híroldalak hozzászólásai között is látok olyanokat, akik ilyesmik mellett ágálnak. Az ilyenek a lenéző stílusú jobberezéséről, "harmincasévekbeli dolgok, középkori" szó"kincsről" ismerhetőek meg.


Ezt az egészet legjobban a South Park "A tolerancia haláltábora" rész írja le, amiben az volt, hogy Mr. Garrison és partnere extrém dolgokkal botránkoztatott meg mindenkit, és aki a dolgait betegesnek hívta, azt küldték "tolerancia táborba".



[link]


2015. jan. 21. 23:45
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Nem csak a homoszexualitást találom betegesnek, hanem az LMBT alá betolt pedofíliát és más parafíliákat, szóval akkor látens pedofil is vagyok ? :D
2015. márc. 1. 20:52
 52/58 anonim ***** válasza:

elképzelhető ....


de mit toltak be az LMBT alá? egyébként ez is amolyan megközelítés-függő, mert legtöbb helyen már LMBTQ-nak nevezik, amiire gondolsz. de a lényegen nem változtat, birizgálja a fantáziádat > érdekel a dolog ... ez van.

2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

Most te ennyire értetlen vagy vagy már trollkodsz is, hogy ki akarod sütni, hogy pedó is vagyok ?


Amíg a DK-sok és a hozzá hasonló sérültek / látensek nem kezdtek visítani, addig szinte senki nem vett tudomást arról, hogy létezik ez a "szexuális irányultság". Itt hangzik el, hogy "hát hogyan fogunk szakpolitikáról beszélgetni egy olyan párttal, mely kémiai kasztrálást állítana fel ?", 1:20 környékén.



https://www.youtube.com/watch?v=dwLIrBprFRU

2015. márc. 1. 22:53
 54/58 anonim ***** válasza:
és szted ebben mi a gond? hát már bocs, annyira erőltetjük magunkra, hogy milyen civilizált ország vagyunk, akkor teljesen természetes, hogy egy ilyen szélsőséges és agyament ötlettől minden épelméjű elhatárolódik. nem kell ehhez se DK se semmi, csak józan ész. Arról nem beszélve h először a magyar jogrendszert és joggyakorlatot kellene rendbe tenni, aztán utána esetleg szóba jöhetnek ilyen kérdések. Addig viszont csak rengeteg visszaélésre adna alapot.
2015. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

"De a házasságot miért akarjátok megszentségteleníteni ?

Nehéz megérteni, hogy én meg az emberek többsége nem foglalkozik a szexuális identitásotokkal, csak akkor, ha valami szent dolgot, például a házasságot akarjátok bemocskolni ?"


Megkérdezhetem hogy házas vagy-e? Mert én igen. Gyerekem is van. És marhára nem érzem bemocskolásnak.

2015. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok házas, de közeledik annak is az ideje.
2015. márc. 3. 00:39
 57/58 A kérdező kommentje:

# 48%-os:


Amikor annyira az EU-t és az USA-t majmolják, akkor miért nem veszik át az ilyesfajta dolgaikat is tőlük ? Nyugatabbra tőlünk először kémiai kasztrálásnak vetik alá a visszaeső pedofilokat, ha az nem működik teljesen, jön a műtét ...


Németországban, Franciaországban, Izraelben, Angliában, Svájcban, Lengyelországban, Dél-koreában, USA-ban, Belgiumban, Ausztráliában, Svédországban, Dániában, Csehországban jelen van, alkalmazzák. És megjegyezendő, hogy Németországban és Csehországban a műtéti kasztrációra is van lehetőség a törvények szerint.

2015. márc. 3. 00:44
 58/58 anonim ***** válasza:

ayayayyy tárgyi tévedések sora !!!


először is, olyan nincs h a kémiai kasztráció "nem sikerül", ez képtelenség.

Másodszor, ezekben az országokban nézd meg hozzá a törvényi szabályozást is, aztán mindjárt rájössz, h mintha lenne némi különbség.

2015. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!