Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallom azt a rádióba,...

Miért hallom azt a rádióba, hogy valaki eltorzult hangon üvölti, hogyan merészeli a kormány elvenni a lehetőséget hogy az emberek dolgozzanak vasárnap?

Figyelt kérdés
Én tíz éve hallgatom a panaszkodást a Sparba, Tescoba és ahova járok, hogy milyen sokat kell dolgozni, hogy kötelező bemenni, stb. Ez nem lehetőség, hanem kényszer és kötelesség volt. Ha valaki nem ment be akkor, amikor mondták, számíthatott arra, hogy kirugják, ez nem lehetőség volt számára! Biztos van ennek jó meg rossz oldala is, de ez egy döntés, amihez lehet tartani magunkat, és nem dől össze a világ, de hogy lehetőségről beszéljen valaki ordítva az kicsit álságos, nem?

2015. márc. 22. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
39%
Nocsak, kedves kérdező! Vasárnap internetezünk?!
2015. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 A kérdező kommentje:
Kedves 58, ha tényleg kíváncsi lennél, akkor megtalálhattad volna!
2015. márc. 24. 20:28
 63/77 A kérdező kommentje:

"Büfögöd a baromságaidat, amit kb. megpróbál 10 ember racionálisan lereagálni"


Nem, ha baromságokat mondanék, akkor nem reagálna rá ennyi ember. Azért böki mindenkinek a csőrét, mert van benne igazság.

2015. márc. 24. 20:29
 64/77 A kérdező kommentje:

"Nocsak, kedves kérdező! Vasárnap internetezünk?!"


Mert? Mi a baj vele? Vasárnap talán csak templomba lehet menni és az ágyban feküdni? szerinted mi célt kéne szolgáljon a vasárnapi bezárás? vagy mi célt kéne szolgáljon szerinted azok szerint? vagyis mit akarsz a szánkba adni, elárulod?

2015. márc. 24. 20:31
 65/77 anonim ***** válasza:
91%
És hol az az igazság, nem látom azt a lenyűgöző statisztikát és nem én nem fogom megkeresni te érvelsz vele, hogy létezik akkor mutasd is meg. Én is mondhatom, hogy van egy Orbán által aláírt iratom miszerint ő maga a patás ördög, és egy ilyen állítás után nem neked kell megkeresni hogy igaz-e hanem nekem kell bizonyítani. Legalábbis érvelési kultúrával rendelkező emberek között, már bocs hogy ilyet feltételeztem rólad.
2015. márc. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
Én tudok neked ilyent adni, de most tényleg kíváncsi vagy, vagy csak hazudtál, mert úgy könyebb volt provokálni?
2015. márc. 24. 20:52
 67/77 anonim ***** válasza:
91%
Már harmadszor kérem, de még nem sikerült mutatnod statisztikát, kezdem azt hinni hogy nem létezik.
2015. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

Hogy a vasárnapi nyitvatartás plusz forgalmat generál az olyan világos, hogy kár magyarázni. A világ bármely országának bármely egyébként forgalmas boltjának megnézed a kimutatását mielőtt vasárnap zárva tartott és miután nyitva, akkor láthatod a szembetűnő különbséget.


blokkk.com-ról származik, ami nagyon kritizál:


"A legnagyobb vesztes a vásárló lesz, de bukni fog a kereskedelem egésze is, mivel lesz forgalomvesztés."


Ha lesz forgalomvesztés, az azt jelenti, hogy vasárnap nem csak annyit vásároltak, amit más napokon nem volt idejük megvenni, de egyébként megvettek volna. Ez olyan triviális, hogy nem fogok neked statisztikát keresgélni, mert sajnálom rá az időmet. Nekem van statisztikám kutatási célra három hazai multitól is, de azokat nem fogom nyilvánossá tenni, bár lehet hogy azokat is meg lehet találni a neten.

2015. márc. 24. 21:15
 69/77 anonim ***** válasza:
91%
Valóban nem fognak éhen halni ha nem tudnak vasárnap csokit vagy gyümölcsöt venni mondjuk az emberek, de nem tudtam hogy a 21. században annyi az emberi lét feltétele, hogy ne haljunk éhen.
2015. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
miről beszélsz? szerdán vagy pénteken nem tudja bárki megvenni a csokit, aki nem csak nem akar éhenhalni?
2015. márc. 24. 21:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!