Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hallom azt a rádióba,...

Miért hallom azt a rádióba, hogy valaki eltorzult hangon üvölti, hogyan merészeli a kormány elvenni a lehetőséget hogy az emberek dolgozzanak vasárnap?

Figyelt kérdés
Én tíz éve hallgatom a panaszkodást a Sparba, Tescoba és ahova járok, hogy milyen sokat kell dolgozni, hogy kötelező bemenni, stb. Ez nem lehetőség, hanem kényszer és kötelesség volt. Ha valaki nem ment be akkor, amikor mondták, számíthatott arra, hogy kirugják, ez nem lehetőség volt számára! Biztos van ennek jó meg rossz oldala is, de ez egy döntés, amihez lehet tartani magunkat, és nem dől össze a világ, de hogy lehetőségről beszéljen valaki ordítva az kicsit álságos, nem?

2015. márc. 22. 08:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
30%
Tehát neki el kell döntenie szerdán, hogy vasárnap mit akar enni csak azért, mert a drágalátos Fideszed minden döntése szent? És nem nem fogok gyümölcsöt szerdán venni, ha vasárnap akarom megenni.
2015. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:
bazod, néhány évtizede, ha éltél egyáltalán, vagy a határ másik felén azt se dönthetted el, hogy mit eszel, mert jegyre kaptál kenyeret és tejet jó esetben, és nem akkor amikor akartál, hanem amikor mondták, szerencsére ez az idő elmúlt, egy időre, de azért szemérmetlen bunkó burzsoá vagy, ha az a legfőbb bajod, hogy nem döntheted el vasárnap hogy mit egyél. Tudod több tízezer évig az emberiség előre megtervezte, hogy mit eszik vasárnap, és örült hogy jutott hús az asztalára, vagy roszabb esetben nem tervezte meg , mert nem tudta jut-e egyáltalán valami az asztalra, ehhez képest te bemehetsz szerdán és megveheted a kaviártól a graham maszaláig bármit ami eszedbejut, sőt be se kell menned, mert házhozszálítják te kis suttyó. Tudom be kell menni a Tesco-ba és megszagolni azt a wc-papírt élőben, hogy milyen az illata, nehogymá alergiás legyél rá, és csak akkor derüljön ki, amikor kihozzák, vagy talán kitörlik neked. Szomorú hogy itt tartunk, hogy azon háborodik fel valaki, hogy vasárnapra előre kell terveznie, és mostmár nem is arról beszélünk hogy kinek veszik el munkája, hát igen, itt bújt ki a szög a zsákból, mert aki itt mindent összedumált, annak más volt a hátsó szándéka, ahogy a rádióban is, és nem a szegény munkavállalókat sajnálta, csak úgy tett
2015. márc. 24. 22:08
 73/77 A kérdező kommentje:
ja és ráadásul logikátlan hülyeség amit mondasz, mert te ezek szerint minden nap vásárolsz, mert csak az aznapi friss almát tudod megenni, tehát egyáltalán nem az a gond, hogy eddig vasárnap jutott tidő csak az egész heti bevásárlásra!
2015. márc. 24. 22:11
 74/77 anonim ***** válasza:
Véletlenül se zavarjon, hogy a te forgalomvesztéses kommentjeidet magyaráztam azzal, hogy ha valaki vasárnap megkívánt ilyen-olyan gyümölcsöt csokit vagy bármit akkor csak ment és megvette és nyilván kevesebb lesz a forgalom ha ezt mostantól nem teheti meg, de könnyebb személyeskedni, mert akkor nem kell érven gondolkodni igazad van. Egy szóval nem mondtam, hogy ez az egyetlen gond ezzel a dologgal csak gondolom szokatlan, hogy valaki elolvassa a másik véleményét és arra reagál nem csak mondatokat dobál a levegőbe ugye? Nekem bármelyik nap jut időm a bevásárlásra kutató vagyok, de ettől még vannak emberek akiknek igenis a vasárnap volt az egyetlen könnyen megoldható lehetőségük, de tudjuk, hogy nektek nem számít mások érdeke vagy kényelme csak nektek legyen igazatok.
2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 A kérdező kommentje:
bocsánat, most nem egészen értem, hogy végülis mi a mondanivalód, amellett, hogy azt mondod, hogy megerősítettél, nekem úgy tűnt, hogy mégis kritizálsz, pontosan mi a bajod azzal, amit mondtam és melyik részével, kezdem elveszíteni a fonalat, meg azt sem értem, hogy hogyan személyeskedtem, amikor nem is ismerlek, talán félreértetted a retorikámat, amivel egy abszurditásra próbáltam rávilágítani, és azt sem értem, hogy miért nevezel többször Fideszesnek, meg mit értesz a ti, meg nektek alatt
2015. márc. 24. 23:51
 76/77 anonim ***** válasza:
47%
Nem azért, de mégis milyen világban szinoníma a megerősítés és a magyarázat? Egy állításnak az ellenkezőjét is megmagyarázhatom a lényeg, hogy arra az állításra (vagy jelen esetben kommentre remélem legalább ezt a szót érted) vonatkozik a magyarázat.
2015. márc. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 A kérdező kommentje:
Értem, de az nem, hogy "Véletlenül se zavarjon", ezt miért mondod? Miért kéne zavarjon a magyarázatod? ami egyébként abszurditás, akármit is magyaráz?
2015. márc. 25. 00:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!