Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy tonna ember csak tegnap...

Egy tonna ember csak tegnap kezdett el hőzöngeni, hogy jujj a jobbik meg akarja szüntetni az rtl-t és tv2-t. Ez nagyon azt jelenti, hogy ezek az emberek tényleg csak a két tv-ből informálódnak?

Figyelt kérdés
Hiszen vona már hónapokkal ezelőtt elmondta a tv "lerombolós" szövegét. Ez azt jelenti, hogy ezek az emberek csak ebből a két TV-ből informálódnak, sehonnan máshonnan, ez azért valahol szomorú nem?
2010. márc. 23. 09:34
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
hm, furcsa, hogy ehhez a kérdéshez írod ezt ki, valami nyomja a lelkedet? mi a gond?
2010. márc. 24. 13:22
 32/35 anonim ***** válasza:
Az hogy rabszolgák vagytok mind. És még fel is vágtok vele.
2010. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

nem értem ennek mi köze a jobibkhoz.


leírnád pontosan mire gondolsz? gyakorlatilag mind rabszolgák vagyunk bizonyos szinten, párttól függetlenül.


nem értem mire gondolsz, hogy büszkék vagyunk.


nézd, ha arra próbálsz menni, hogy felidegesíts és neked támadjak, hogy elmondhassad, hogy "né te hülye jobbikos" akkor nem fog összejönni. mondd el érthetően mi a gondod kételyed, problémád, én felajánlom, hogy értelmesen beszélgessünk.

2010. márc. 24. 13:28
 34/35 anonim ***** válasza:
Ne politizálj, élj.
2010. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
ha nem politizálok és leszarok mindent, akkor nem lesz jobb soha. élek emellett is ne félts te engem.
2010. márc. 24. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!