Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy tonna ember csak tegnap...

Egy tonna ember csak tegnap kezdett el hőzöngeni, hogy jujj a jobbik meg akarja szüntetni az rtl-t és tv2-t. Ez nagyon azt jelenti, hogy ezek az emberek tényleg csak a két tv-ből informálódnak?

Figyelt kérdés
Hiszen vona már hónapokkal ezelőtt elmondta a tv "lerombolós" szövegét. Ez azt jelenti, hogy ezek az emberek csak ebből a két TV-ből informálódnak, sehonnan máshonnan, ez azért valahol szomorú nem?
2010. márc. 23. 09:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Mért nem fogják fel egyesek, hogy egy normális országban két ilyen adó már rég megszünt volna!? Az ORTT csak pénzbüntetéseket szab ki, azt se mindig csak néha a látszat kedvéért. Lehetne e két szennycsatorna helyett csinalni egy ujat, s azon lehetne folytatni a sorozatokat esetleg a normalis musorokat, csak az a baj a normalis musorokkal pl a fokusszal, hogy az is azzal foglalkozik , hogy Kiszel Tünde mikor vakarta meg a seggét, s fekete pákó mekkorát szart, hát kit érdekel? Szóval azt se lehet mondani, hogy túl sok normális műsor volt. most mindenki örömére újra indul a Győzike show, az ország szégyene ! Ez kell nekünk?
2010. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
25%
Engem inkább az érdekelne, hogy egy 10-15 százalékos párt vezetője honnan veszi magának a bátorságot, hogy ilyesmit nyilatkozzon.
2010. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Amúgy meg én azt az egyet nem értem, hogy hát az rtl-nek és a tv2-nek is vannak jó, színvonalas műsorai, amik vagy informálnak, vagy szórakoztatnak, vagy mindkettő együtt. És ezek MELLETT mindkét csatornának vannak SZEMÉT, VACAK, IGÉNYTELEN műsorai. Nem lenne elég, ha csak ezek ellen a vacak műsorok ellen akarnának tenni valamit? Nem értem miért kéne ez miatt az egész csatornát megszüntetni.

A megoldás nem is az lenne, hogy ne létezzenek ezek a csatornák, hanem a szabályozáson kéne változtatni. Kezdjük ott, hogy az ORTT már a végnapjait éli, és ezzel ők is tisztában vannak. Nem működik megfelelően. Ennek több oka is van, de most csak egyet emelnék ki: ide s tova nem is tudom hány éve ígérgetik az új médiatörvényt, ami még mindig nem született meg. Ha nincs megfelelő törvény, akkor hogy várják el, hogy betartsák azt, ami nem is létezik? Egyszerű példát mondok: ha nem lenne olyan törvény, hogy nem szabad lopni, akkor nyilván sokan lopnának. Ez pedig nem tetszene az embereknek érthető módon. Viszont erre az lenne a megoldás, hogy kivégezzük azt, aki lop, pedig nincs is megtiltva a lopás? Inkább törvénybe kéne iktatni, hogy nem szabad lopni, és olyan büntetést kilátásba helyezni, ami elveszi az emberek kedvét a lopástól, illetve persze megteremteni annak a lehetőségét, hogy aki megszegi a törvényt, az meg is kapja a neki járó büntetést.

Ez a média esetében sincs másképp. Külföldön működik a tévécsatornák önszabályozása, nálunk sajnos nem. Próbálkoztak vele, de amikor az rtl bemutatta a saját önszabályozási irányelveit, annak semmi értelme nem volt, csak általánosságokat írtak le benne. Ezért kéne hozni olyan médiatörvényt, ami minden csatornára vonatkozik. Hidd el, most is elég nagy büntetés nekik, ha el vannak sötétítve, tehát a büntetési eszköz megvan, csak nem alkalmazzák minden olyan esetben, amikor szükséges lenne, mivel nincs olyan törvény, ami előírja a használatát minden szükséges esetre.

2010. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
27%

de lehet hogy elég lenne "csak" az rtl klub tv2 szerkesztőségét vezetőségét kivágni


és magyarokat tenni a helyükre


nem kell pánikolni barátok közt valószínűleg ezután is lesz csak nem lesz 1 órás reklám egy műsor után vagy közbe

és nem lesz móni show és annyi Argentin szappanopera


és végre objektív hírközlést fogunk látni

és a Fókuszba se foglalkoznak annyi no name önjelölt "celebbel"

sőt nem is ennyi idióta


a heti7es be sem fog hajós andriska annyit pofázni akinek az összes műsora nézettsége mínuszokba mérhető

és alkoholista bajor pajor se ossza majd az észt

2010. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Vona most újra előadta ezt a dolgot valamelyik gyűlésen a múlt héten ám. Én mondjuk a neten olvastam róla. Most akkor én is szomorkodjak és sajnálkozzak, hogy nem vagy naprakész? Brühühü :'(
2010. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés van most, de EZ A TÍZ PONTOS közülük :-)))

Hónapokkal ezelőtt elhangzott Vona kertévékkel kapcsolatos beszéde. Bár akkoriban is szó volt róla, tegnap hozták fel megint a hírekben, hogy "ügy" legyen belőle. Ha most kezd el hőzöngeni a sok agymosott, azzal aláírják: számukra csak az a valóság létezik, amit a képernyőről kapnak.

2010. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Már bocs, de miért kéne minden állampolgárnak figyelemmel követnie, hogy Vona milyen kijelentéseket tesz? Én tudom, hogy már szó volt erről korábban is, de kb. erről az oldalról szereztem róla tudomást, mert amúgy nem követem annyira, hogy éppen hol miket mond. Ez miért olyan szánalmas dolog?
2010. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
hónapok óta repked ezen az oldalon is, meg más oldalakon is. akik csak most szereztek tudomást az egészről, azok valóban CSAK az rtl klub-ról informálódnak. persze ők úgy gondolják, hogy az a 150%os hitelesség, de ez nem így van, ez a lényeg. okos ember több helyről szerzi az infókat.
2010. márc. 23. 22:00
 19/35 anonim ***** válasza:
Én nem az RTL Klubon hallottam ezt hanem hírportálon olvastam nemrég. Na ezzel a paradoxonnal mit kezdesz nagyeszű?
2010. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem minden ember lóg a neten egész nap, sőt, sok embernek nincs internethozzáférése. Ők honnan informálódjanak?
2010. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!