Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak meg a liberáliso...

A baloldaliak meg a liberálisok miért támogatják annyira az abortuszt?

Figyelt kérdés
Nem inkább azt kellene elérni hogy ne legyen rá szükség?
2016. máj. 5. 09:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
51%

A baloldal nem támogatja az abortuszt, hanem "nem tiltja". Ebben az esetben a kettő között óriási különbség van!


Kérdező! Szükség mindig lesz rá, mert alakulhatnak úgy a dolgok, hogy el kell, vagy el akarják vetetni a gyereket. Már ez önmagában iszonyatos tragédia egy anyának, legalább ne kelljen feketén megoldania!

2016. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen meg is értem olyan esetben, amit említettem korábban, hogy a koegámék bevállalták a gyereket, pedig tudták, hogy nem lesz ép, és 20 évesen is pelenkázni kellett. Ilyen esetekben igen, indokolt és nem is tiltanám. Amivel a bajom van, hogy valaki csinált egy ellenkampányt, ami akár ösztönözhet elgondolkodásra, és ezt elég élesen bírálta a blikk. Amíg nem tiltanak, csak brutális módon hívják fel a figyelmet hogy "nézd ember, mit teszel", azzal mi a baj?
2016. máj. 5. 22:16
 23/32 A kérdező kommentje:
Én egyébként pont még a füvet sem tiltanám, mert véleményem szerint sokkal egészségtelenebb dolgokat etetnek és itatnak meg velünk, a tiltás pedig csak segíti a bűnözést.
2016. máj. 5. 22:19
 24/32 tetro ***** válasza:

22.16

ezek szerint a "liberálisok" az a Blikk? :D

2016. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
16%
Mert nemzet- haza- és családellenesek.
2016. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"ezek szerint a "liberálisok" az a Blikk? :D"


Látom jó hülyének lenni. Ablikk tudtommal liberális beállítottságú, tehát nekik a szócsövük, mint az index is.

Ugye te sem gondoltad komolyan hogy megkérdeztem magyarországon egyenként az összes liberlis beállítotságú embert?

2016. máj. 6. 18:02
 27/32 anonim ***** válasza:
14%
Ne általánosíts! Én például baloldaliként teljes mellszélességgel az abortusz betiltása mellett állok.
2016. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
A liberálisok azt támogatják hogy ne tiltsák be. Ez a szabadságjogokhoz tartozik.
2016. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
35%
más életének elvétele nem szabadságjog
2016. máj. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Gauldoth ***** válasza:
75%
Továbbra sem értem, hogy például 27-es, vagy 29-es, miért gondoljátok, hogy ezt a döntést mondjuk nektek kéne meghozni az anya (és apa) helyett.
2016. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!