Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktor még...

Igaz, hogy Orbán Viktor még Rákosinál és Szálasinál is rosszabb vezető?

Figyelt kérdés

Léptén nyomon abba botlok a baloldali liberális híroldalakon (amerikai népszava, nol, 168 stb), hogy Orbán Viktor Magyarországon minden idők leggonoszabb kormányfője.

A balliberális beállítottságú emberek is nagyon gyakran olyanokat irkálnak (itt az oldalakon is), hogy Orbánnál rosszabb vezetője Magyarországnak még soha nem volt a történelemben. A baloldali liberális nézeteket valló politikusok szerint is Orbán az elmúlt idők lehető legrosszabb kormányfője.

A DK-hoz köthető gépnarancs is írt egy ilyen cikket:

[link]

(ez most csak egy példa, ha elkezdeném keresgetni nyilván jóval többet is tudnék még ide linkelni)


Tehát a kérdésem: Orbán Viktor tényleg még Rákosinál és Szálasinál is sokkal gonoszabb vezető volt?


(nem vagyok fideszes mielőtt valaki durván személyeskedni kezdene a kérdésre való válaszolás helyett)



2016. jún. 20. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Aki Orbant Rakosival meg Szalasival emlegeti egylapon az buta es fogalma sincs a tortenelemrol.
2016. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 electroman75 ***** válasza:
92%
Hát ha abban a korban éltek volna akkor valószínű ez lett volna az utolsó irományuk:))
2016. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
78%
Ezek a médiumok szerintem elfogultak.
2016. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Orbán Viktor felelős továbbá az üvegházhatásért, a rákkeltő ultraibolya sugárzásért, az 1241-42-es tatárjárásért, az 1526-os mohácsi vészért és a II. Világháború kitöréséért. De, csak hogy örülj: még Trianonért is. Ezt akartad hallani igaz?
2016. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 partizana ***** válasza:
83%
Persze ő ilyen huncut rosszabb, mint Rákosi, Szálasi, Mao, Sztálin, Hitler és Néró együtt, jujj rossz fiú ez a Viktor:(((
2016. jún. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

Ezt nehéz megítélni.

Kezdjük azzal, hogy Szálasinak és Rákosinak egyaránt rohadt szűkös volt a mozgástere, nem mehettek annyira a saját fekük után, mint Viktor.

Szálasi akkor került hatalomra, amikor a Vörös Hadsereg Debrecennél járt, Rákosi mögött meg ott volt a szovjet kényszer, ha esetleg nem akart volna eléggé kommunista lenni.


Orbánnak ennél jóval tágabb a mozgásköre.

2016. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%

Hogy mi? Ilyen kérdés is van a világon?...Ezuttal Orbánt krtizáljuk ilyen módon...? Hol a naptáram...?

De a kérdésre válaszlva:

Nehéz dologez. A leg nem törődömebb biztos ő. Ő az akitcsak a haverjai és a családja ,meg ő maga érdekel. Van egy jófajta propagandája amivel ennek ellenére megnyerte a legnagyobb szimpáfiát. Viszont ez a pozíció nem egy egyszerű hely. Minden vezető egy rendkívül fontos szerepet betöltő ember. Mind eldöntheti mre használja. Antall József arra akarta szentelni a vezetését, hogy megformálja a magyar demokratikus állam teljes valóját, megküzdve a mérhetetlengondokkal. Horn Gyula is hasonló, de már inkább a színvonalra ment. Aztán jött Orbán.....elmndtam... . Medyessy a lehetőségek országát, a jóléti államra ment. Gyurcsány is inkább a jólétre ment( csak pechje volt , mer tehetetlen banda volt összerakva, és kitört a válság.). Aztán Bajnai arra használta egy évét, hogy stabilizálja a pénzügyet. És jött Orbán.... . Szóval abból egyet tudok érteni higy Orbánnál ilyen ambíciót avezetésre nem látok. Ami a lakosságot szolgálná,

Ezcsak az én véleményem. Ezt gondoom a kérdéshez is.

2016. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

a gépnarancs alulmúlta magát...


gondoltam én, majd láttam, hogy egy egész gyűjteménnyi ilyen megmondócikkük van

2016. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kedvencem az orbán, de csak az inkompetensek szajkózzák ezt.
2016. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen, hiszen nyilván eme cikk íróját is felakasztották vagy a Dunába lőtték azóta. Vagy mégsem?
2016. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!