Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktor még...

Igaz, hogy Orbán Viktor még Rákosinál és Szálasinál is rosszabb vezető?

Figyelt kérdés

Léptén nyomon abba botlok a baloldali liberális híroldalakon (amerikai népszava, nol, 168 stb), hogy Orbán Viktor Magyarországon minden idők leggonoszabb kormányfője.

A balliberális beállítottságú emberek is nagyon gyakran olyanokat irkálnak (itt az oldalakon is), hogy Orbánnál rosszabb vezetője Magyarországnak még soha nem volt a történelemben. A baloldali liberális nézeteket valló politikusok szerint is Orbán az elmúlt idők lehető legrosszabb kormányfője.

A DK-hoz köthető gépnarancs is írt egy ilyen cikket:

[link]

(ez most csak egy példa, ha elkezdeném keresgetni nyilván jóval többet is tudnék még ide linkelni)


Tehát a kérdésem: Orbán Viktor tényleg még Rákosinál és Szálasinál is sokkal gonoszabb vezető volt?


(nem vagyok fideszes mielőtt valaki durván személyeskedni kezdene a kérdésre való válaszolás helyett)



2016. jún. 20. 23:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
33%
Ez "jó". Porbatiprok egy szemét fasiszta állatot erre törlik a hozzászólásaimat...
2016. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Öntudatlan férgek.
2016. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Egy állampolgár írt egy verset Orbánnak, ami ugye a kommunizmusban volt divat. Ez nyilvánvalóan azt jelenti hogy most is ugyanolyan rossz mint anno a Rákosi-rendszerben. Legalábbis a 444 szerint:

[link]


A DK meg egyenesen Rákosihoz hasonlította Orbán Viktort:

[link]

[link]

"Akkor mondtam el több nyilatkozatban, hogy Orbán nem demokrata, nem bírja a kritikát, s egyeduralomra tör.

(...)

Randé Jenő, egykori riporter kollegánk mondta néhány hónapja, 92 évesen, nem sokkal a halála előtt: “Ez rosszabb, mint a Rákosi-rendszer.” Azt válaszoltam: “De Jenő, akkor embereket öltek.” Mire ő: “Miért? Most nem? Csak most egzisztenciálisan és lelki terrorral.”"


Nem értem a DK-nak meg a többi balliberálisnak ezzel mi a baja, hogy most is olyan Rákosi-féle kommunista diktatúra van.


Elvégre ők énekelték a kommunista indulót:

https://www.youtube.com/watch?v=kZV01JZOaoA


Meg ők szónokoltak szovjet-kommunista zászló előtt:

[link]


Akkor most mi a bajuk?

2016. jún. 24. 19:33
 24/24 anonim ***** válasza:

Kezd arra emlékeztetni.

Pláne ha sikrül át vinnie a uj törvény javaslatot ami alapján bárkit lelehet halgatni akár úgy is hogy büncselekmény gyanuja sincs.

2017. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!