Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktor még...

Igaz, hogy Orbán Viktor még Rákosinál és Szálasinál is rosszabb vezető?

Figyelt kérdés

Léptén nyomon abba botlok a baloldali liberális híroldalakon (amerikai népszava, nol, 168 stb), hogy Orbán Viktor Magyarországon minden idők leggonoszabb kormányfője.

A balliberális beállítottságú emberek is nagyon gyakran olyanokat irkálnak (itt az oldalakon is), hogy Orbánnál rosszabb vezetője Magyarországnak még soha nem volt a történelemben. A baloldali liberális nézeteket valló politikusok szerint is Orbán az elmúlt idők lehető legrosszabb kormányfője.

A DK-hoz köthető gépnarancs is írt egy ilyen cikket:

[link]

(ez most csak egy példa, ha elkezdeném keresgetni nyilván jóval többet is tudnék még ide linkelni)


Tehát a kérdésem: Orbán Viktor tényleg még Rákosinál és Szálasinál is sokkal gonoszabb vezető volt?


(nem vagyok fideszes mielőtt valaki durván személyeskedni kezdene a kérdésre való válaszolás helyett)



2016. jún. 20. 23:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
23%

Orbán Rákosinál egyértelműen jobb vezető.

Szálasi azonban jobb lenne mint Orbán.

2016. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de a DK-nak komoly esélye van a legszerencsétlenebb, legbutább ellenzéki párt titulusára a történelemben.
2016. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%
Liberális vagyok, jöhetnek is a lepontozások, de el kell mondanom: már a kérdés se jó, illetve gáz feltenni! Egy normális, európai államban nem vezetőre van szüksége az országoknak, hanem tisztségviselőkre. Orbán szerintem egy vacak tisztségviselő.
2016. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

I. Nem médium, mert tudod az az akinek az üveggömbje van te felüliskolázott (nem tudom melyik firkálta itt ezt),


II. nem véletlenül mondták már az első uralkodása alatt "kisrákosinak" az Öregek, nem a titánok mint most akiknek fingjuk nincs az ötvenes évekről, de mára már a kilencvenesről sem...


Egyébként szerintem pedig a szálasi enyhe túlzás, viszont az igaz hogy egy az egyben Rákosi/Ceausescu/Sztálinista vonal...

2016. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%

Szálasi volt az utolsó ízig vérig magyar érdekeket szolgáló vezető. Orbán többek között zsinagógák és zsidó temetők felújítására költi a pénzünket, és a gyermekgyilkos Likud-dal is jó viszonyt ápol, ami rossz fényt vet hazánkra. Természetesen rosszabb! Viszont Rákosinál jobb.


Szebb jövőt!

2016. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
19%

Elárulnátok miért kellett lepontozni a 11-es válaszomat?


Szálasi Ferenc lenne a tökéletes Magyarország élére.

https://www.youtube.com/watch?v=SHYHtlQYKA8

2016. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Húha. Megjöttek a nyilasok. Féljetek!!!
2016. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
De azt legalább belátják, hogy őket vezetni kell! :D
2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%

Drága Szálasi fan!

Nem lenne ekkora szátok, ha a drágalátos Jobbik nem adná seggetek alá a lovat.

2016. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként szálasi annyira volt "nagy magyar" hogy konkrétan örmény volt (Szalajan)...
2016. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!