Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ne féljen bevallani, ha a...

"Ne féljen bevallani, ha a magyar válogatott ellen szurkol! ", mi a véleményed erről az indexes cikkről?

Figyelt kérdés

„bár a nyilvánosság előtt sokszor nem vállalható, 2016 Magyarországán mégis méltányolható, ha valaki a válogatott ellen szurkol”


Itt cikk:

[link]



2016. jún. 24. 22:59
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
2%
Nem csak politikai okokból szurkolok ellenük. Totón a belgákra ikszeltem és szeretnék nyerni az első és valószínűleg utolsó totófogadásomon.
2016. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
95%
az a baj, hogy a cikk meg az mondja, hogy kifejezetten politikai okokból minden jóérzésű embernek kötelessége gyűlölni mindent ami magyar siker, mert az orbán kottájából játszik vagy valami ilyesmi
2016. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelesség, de méltányolható.
2016. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
76%

már várom a hírt...


"ennyit ért a stadionépítési láz : szaros EB ezüst"

2016. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
97%

Gusztustalan, undorító, szánalmas cikk. Végre valami kicsit összekovácsolta az emberek, félreraktuk a politikai ellentéteket, és együtt szurkoltunk a válogatottnak. Erre jönnek az ilyen magukat újságírónak képzelô totálisan dilettán pojácák, mint aki ezt a cikket írta, és megpróbál itt is gyûlöletet szítani.

Felvállalom, hogy utálom Orbánt. Szerintem gusztustalan mind emberként, mind politikusként. De attól még szeretem a focit, és szurkolok a magyaroknak teljes szívbôl. Azt meg végképp leszarom, hogy Orbán a saját sikerének tartja-e, vagy nem. Errôl is megvan a véleményem, és ezt mindenki osztja, aki kicsit is ért a focihoz: nem, nem Orbánnak (és a stadionépítéseinek) köszönheti a válogatott a sikereit.

2016. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
95%

Ha bronz lesz, én annak is örülni fogok.

.

Az indexesek kezdhetnek rettegni, mikor kezd Viktorkánk űrflottát építtetni a Mars kolonizálása céljából. Mert ha így lesz, meg is csináltatja velünk, és addig hivatalban is marad. (:P)

2016. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
95%

Amikor úgy jó 10 éve elkezdtek repkedni, hogy minden baller egy hazaáruló magyarellenes, akkor én csak forgattam a szemem, hogy azért, nagyon csúnya túlkapás.


2016ban viszont úgy érzem, hogy ez a baller társaság egyre jobban erősíti a sztereotípiát.

2016. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
93%

Szokásos index színvonal.

Ez történik akkor, mikor hónapokig készül valaki, hogy majd milyen jó lesz beleröhögni a magyar emberek képébe...aztán sajnos nem jön össze, sőt pitizniük kell.

Nem tudják lenyelni, így ilyen együgyű marhaságokat írkálnak.

Én örülök neki, ez is azt jelenti, hogy tekeri őket a görcs.

2016. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

"méltányolható ez az álláspont is, amiben tökéletesen igazuk"


Kifejtenéd, hogy mi méltányolható van abban, hogy valaki azért szurkol annak, hogy Németh Ádám vagy Kleinheisler mellérúgja vagy egyszerűen csak menjen rosszul neki a játék(aki aztán nem tehet semmiről), mert nem komálja Orbán intézkedéseit?

Ez szánalmas, semmi több.

Szurkoljon annak, hogy Orbánt leváltják vagy bármi, de ezért a válogatott ellen szurkolni elég gyerekes(aminek az okát már fentebb leírtam, szurkoljunk, nehogy még nagyobb pofáraesés legyen ez az egész, mert már így is az).

El kell fogadni, hogy nyert a válogatott.

2016. jún. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
2%
A szurkolás erről szól. Valamilyen cél érdekében azt kívánja az ember, hogy az ellenfél félrerúgja. Nálad a cél a nemzeti büszkeség talpraállítása. Nálunk a jövő jobb politikai helyzete. Nem gondolom, hogy sokkal elítélendőbb lenne a mi célunk, mint a te célod.
2016. jún. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!