Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ne féljen bevallani, ha a...

"Ne féljen bevallani, ha a magyar válogatott ellen szurkol! ", mi a véleményed erről az indexes cikkről?

Figyelt kérdés

„bár a nyilvánosság előtt sokszor nem vállalható, 2016 Magyarországán mégis méltányolható, ha valaki a válogatott ellen szurkol”


Itt cikk:

[link]



2016. jún. 24. 22:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
0%

"Csak azt nem értem miért..Ha nyerünk az pénz, ha vesztünk az semmi. Sehol senki nem változtat a politikáján egy sportbéli bukás miatt"


Már hogyne változtatna? Ha Orbán mást fog kiírni a facebookra, már az is egy változás. Jó, ez csak kis változás, de miért olyan elképzelhetetlen, hogy ezután megjelenik a Fidesz retorikájában az ép testű ép lelkű sportoló sereg? Vagy egy másik, ami következménye lehet a győzelemnek a nemzeti érzés felerősödése, ami szintén nem tenne jót az országnak. A pénzt pedig a csapat kapja, nem az ország. És mint mondtam megraktam totón a belgákat, szóval nekem pénzbe kerül egy magyar győzelem. Ez utobbi csak az én hülyeségemnek köszönhető, de ha már megtettem, szerintem elfogadható dolog a magyarok ellen szurkolni.

2016. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
0%
De most már te is mondjál egy indokot, hogy miért a magyar csapatnak szurkolsz és hogy ez mitől racionálisabb, mint az én indokaim.
2016. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
96%

"Vagy egy másik, ami következménye lehet a győzelemnek a nemzeti érzés felerősödése, ami szintén nem tenne jót az országnak. "


a nemzetellenes károgóknak nem tenne jót

2016. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

"Ennyi erővel bármire, ami nem tetszik neked rámondod, hogy semmi sem fog tőle változni."


Ha te mondod, de legyen úgy, ha kikapott volna a magyar válogatott, akkor elkezdődött volna egy jobb politikai helyzet, mondjuk nem tudom miért, de legyen:D


"hogy ezután megjelenik a Fidesz retorikájában az ép testű ép lelkű sportoló sereg?"


Csak úgy szólok, hogy volt már a kormányváltás óta egy EB meg egy VB:D

Szal nem történt volna semmi, ha esetleg kikapott volna a válogatott.



"nemzeti érzés felerősödése, ami szintén nem tenne jót az országnak."


Mi ezzel a baj?


"A pénzt pedig a csapat kapja, nem az ország."


Ez min változtat?Több pénzből tudnak gazdálodni és ez a lényeg.


"És mint mondtam megraktam totón a belgákat, "


Láthatnám azt a szelvényt, rákarcolva egy G betűvel?


"hogy miért a magyar csapatnak szurkolsz"


Mert vagyok annyira intelligens, hogy egyrészt el tudom választani a sportot a politikától.Másrészt nem reménykedem ilyen hülyeségekben, hogy ha majd Orbán mást ír ki a Facebookra, akkor lesz változás, igaz, iciri-pici, de lesz:D

Aztán ott van az is, hogy tök szimpatikus játékot játszottak végig, ki mertek állni erősebb csapatok ellen és volt, hogy győztek is.Nem csak nekem tetszett, hanem a világsajtóban is elég népszerűek voltak.A norvég műsorvezető is elismerte, hogy nem kellett volna kinevetnie őket:)

2016. jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 partizana ***** válasza:
100%

"De most már te is mondjál egy indokot, hogy miért a magyar csapatnak szurkolsz és hogy ez mitől racionálisabb, mint az én indokaim."



öhhhhmmm mert magyar vagyok?

2016. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
0%
És? Egy magyarnak kötelező szeretnie a hazáját?
2016. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
96%
Igen, kötelező. A szüleidet is kötelező. Minden hibájukkal együtt. Undorító cikk.
2016. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

"Mi ezzel a baj?"


Én nem szeretnék egy soviniszta országban élni.


"Ez min változtat?Több pénzből tudnak gazdálodni és ez a lényeg."


Ha meg vesztenek más csapat tud több pénzből gazdálkodni.


"Láthatnám azt a szelvényt, rákarcolva egy G betűvel?"


Ez nem tippmix, itt 1 vagy 2 van a szelvényen. De egyébként nem hiszed el vagy minek kell?


"Aztán ott van az is, hogy tök szimpatikus játékot játszottak végig, ki mertek állni erősebb csapatok ellen és volt, hogy győztek is. Nem csak nekem tetszett, hanem a világsajtóban is elég népszerűek voltak.A norvég műsorvezető is elismerte, hogy nem kellett volna kinevetnie őket:)"


Van több csapat, aki jól játszott és ki mert állni a jobb csapat ellen. Szerintem olyan jó helyezést értek el, amilyent csak elérhettek. Örülök, hogy idáig jutottak. De nem tartottam volna igazságosnak, ha egy szerencse miatt legyőznek sokkal jobb csapatokat.


"mert magyar vagyok?"


Én meg magas vagyok, akkor annak a csapatnak szurkoljak, amelyikben magasak vannak?


Egyébként kíváncsi lennék hányan örültek a fociszurkolók közül annak, hogy egy tegnap befejeződött európa bajnokságon Magyarország győzött.

2016. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem szeretnék egy soviniszta országban élni."


Ez az újabb agymenésed? Hogy ha nyer a válogatott, akkor soviniszta lesz az ország?? :D



"Ha meg vesztenek más csapat tud több pénzből gazdálkodni."


És??Inkább a miénk gazdálkodjon több pénzből.



"Ez nem tippmix, itt 1 vagy 2 van a szelvényen. De egyébként nem hiszed el vagy minek kell?"


Szal nincs semilyen szelvény, de már nem is kell :D



"Van több csapat, aki jól játszott és ki mert állni a jobb csapat ellen."


És? Ki mondta, hogy nekik nem szurkoltam?Bár nem igazán volt más csapat, ami jobban nyomta volna a magyaroknál ilyen szempontból, de várom a neveket.

Bár kezd unalmas lenne ez a sok marhaság, amit itt összehordasz, szal nagyon nem haragszok meg, ha nem válaszolsz.



Aki pedig annyira drukkolt az angoloknak, hát milliók ide, műkönnyek oda, tegnap a gyengébb Izland hazaküldte őket, szokás szerint a közelében nem jártak a döntőnek :D

A Brexit után innen is kiléptek:D

2016. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Szinte láttam lelki szemeimmel a ballerhorda kis egyetlen morzsányi örömét amikor a belgáktól kikaptak a "gonosznácimagyarok". :D
2016. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!