Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ne féljen bevallani, ha a...

"Ne féljen bevallani, ha a magyar válogatott ellen szurkol! ", mi a véleményed erről az indexes cikkről?

Figyelt kérdés

„bár a nyilvánosság előtt sokszor nem vállalható, 2016 Magyarországán mégis méltányolható, ha valaki a válogatott ellen szurkol”


Itt cikk:

[link]



2016. jún. 24. 22:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
95%

"

Ha a magyarok itt a válaszolók többsége, akkor nem akarok közösködni velük semmiben, és akármi lenne a nemzetiségünk, szégyellném. Mint ahogy mindig."


Nem is kell, hogy közösködj a magyarokkal, te úgy látom beelégszel a pár marék hozzád hasonló inkompetens antimagyarral! :)

2016. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 partizana ***** válasza:
88%

Ennyi fogyatékos ember, mint itt gyűjteni sem lehetne:D Esküszöm


Ki drukkol Hosszú Katinka ellen? Egyetértek vele a gondolkodás módjában? Nem. Ettől még magyar színekben a magyarokért úszik és ameddig ez így van neki is szurkolni fogok. És nem fog érdekelni, hogy kit utál meg kit szeret a politikai életben.


Aki a magyar válogatott ellen drukkol az ne nevezze magát magyarnak, mert egy nemzet sem tűri a "hazaárulókat" mert ez konkrétan az, mintha a horvát katona megfordulna és elkezdené lőni a horvátokat a szerbekkel szemben...az ilyen embereket mindenhol lenézik szurkolhatsz te az angoloknak ettől még nem leszel angol nekik csak csicska leszel és ezzel a viselkedéssel nekünk is..

2016. jún. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
0%

"Ezzel aztán valóban elérhető a jobb politikai helyzet, hogy a válogatott ellen szurkolsz."


Ennyi erővel bármire, ami nem tetszik neked rámondod, hogy semmi sem fog tőle változni.

2016. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim válasza:
60%
Most még több foci stadiont fognak építeni. Inkább egy-két atlétika pályára lenne szükség, mert abból nincs elég.
2016. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 partizana ***** válasza:
82%

"Ennyi erővel bármire, ami nem tetszik neked rámondod, hogy semmi sem fog tőle változni."


Bármire nem de a válogatott ellen való szurkolástól nem fog lemondani a Fidesz.

2016. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

"Most még több foci stadiont fognak építeni."


Forrás? Vagy csak úgy mondasz ezt azt? :)

2016. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%
Nem is mondtam, hogy le fog mondani. És azt se hogy a szurkolástól fog bármi változni. Azt hittem nem kell erről felvilágosítani téged, de nem szurkolástól várom a változást, hanem a vesztéstől.
2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 partizana ***** válasza:
56%

"Most még több foci stadiont fognak építeni. Inkább egy-két atlétika pályára lenne szükség, mert abból nincs elég."


Nem tudom te merre laksz, de itt Győrben most épül egy az ifjúsági olimpiára, nem is kis atlétikai stadion, de minden városban van egy futball pálya aminél van athletikai pálya is (mondjuk nálunk már egy-két évbe nem volt ilyen)

2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 partizana ***** válasza:
83%

"de nem szurkolástól várom a változást, hanem a vesztéstől."


Csak azt nem értem miért..Ha nyerünk az pénz, ha vesztünk az semmi. Sehol senki nem változtat a politikáján egy sportbéli bukás miatt.

2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim válasza:
27%
Én is a magyarok ellen szurkolok, egyrészt mert utálom a focit, és attól nekem nem lesz jobb, hogy nekik jó. Akkor meg minek szurkoljak? Közöm sincs hozzá.
2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!