Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Ne féljen bevallani, ha a...

"Ne féljen bevallani, ha a magyar válogatott ellen szurkol! ", mi a véleményed erről az indexes cikkről?

Figyelt kérdés

„bár a nyilvánosság előtt sokszor nem vállalható, 2016 Magyarországán mégis méltányolható, ha valaki a válogatott ellen szurkol”


Itt cikk:

[link]



2016. jún. 24. 22:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
2%

Nem érdekel a politika, de mindig a magyar válogatott ellen drukkolok. Szimplán mert szarok. A szerencsét nagy tudásnak állítják be.


Amit viszont én tartok szánalmasnak, hogy a mindig kiválóan teljesítő vízilabdásaink miatt nem bőg ott a faszi a kivetítő előtt. Nekik megéri drukkolni, rájuk van miért büszkének lenni.

2016. jún. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk a jövő jobb politikai helyzete"


Ezzel aztán valóban elérhető a jobb politikai helyzet, hogy a válogatott ellen szurkolsz.

Szerintem nekik kellene szurkolni, majd másnap előállni valami politikához közelebb álló konstruktív ötlettel.

Nem baj, ha így folytatjátok 2020-ban is lesz lehetőséged szurkolni a válogatott ellen;)

2016. jún. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
91%

"Nem vagyok beteg orbángyűlölő. Tényleg nem."


Nem, egyáltalán nem az.

Egy egészséges ember el tudja választani a sportot a politikától, szal ezt csak azt tudja méltányolni, aki erre képtelen. Velük meg úgy gondolom, hogy nem kell foglalkozni. Elég erősen Dalfesztivál feelingje van a dolognak, a kiváló spanyol előadó megy a levesbe már az elején, a kevésbé jó "kiskedvenc" meg feljut.

Bele se merek gondolni, hogy vajon mit gondolhat az angol válogatottról? :D

Múlthéten még drukkolt Rooney-nak, a Brexit miatt ma meg már fikázza?

Érdekes lehet :D

2016. jún. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
32%
Én most is a braziloknak szurkolok mint minden VB-n és EB-n is tettem. Nem értem mit kéne ezen szégyenlni? Attól, hogy magyar vagyok még nem kötelező a magyar válogatottnak szurkolnom.
2016. jún. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

"Én most is a braziloknak szurkolok mint minden VB-n és EB-n is tettem"


EB-n a braziloknak ........aha........

2016. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
87%

Az indexet író beltenyésztett buzernyák pesti zsidógyerekek nincsenek egyedül ezzel az állásponttal, volt kitől tanulni:

[link]

Kun Béla, Péter Gábor szellemisége itt kísért folyamatosan.


(azért fogalmaztam így, hogy boldoggá tegyem a "mérsékelt gondolkodókat")

2016. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
96%
Csak a hulladék "emberek" szurkolnak az ellenfélnek inkább. :)
2016. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

"2016ban viszont úgy érzem, hogy ez a baller társaság egyre jobban erősíti a sztereotípiát."


Bizony nem csak te vagy így vele! :D

És akkor még az ilyenek háborognak rajta legjobban ha ezt mondják rájuk.

2016. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
2%
A sok agyhalott fideszes bezzeg ellendrukkolhat pl Hosszú Katinak amiért nem nyalt be tövig orbánnak, de sorra hozza az aranyakat. Akkor a másik tábor miért nem szurkolhat a milliárdos focisták ellen?
2016. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

"A sok agyhalott fideszes bezzeg ellendrukkolhat"


Ki drukkolt ellen neki?

Mutass egy forrást...

2016. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!