Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öntsünk tiszta vizet a pohárba...

Öntsünk tiszta vizet a pohárba! A jobbikosok nagy része rasszista avagy sem?

Figyelt kérdés
Cigánybűnözés, Novák Előd beszólásai, Kuruc.info. Ezek rasszizmusra utalnak. Mit gondoltok a jobbikos rasszizmusról?

2016. jún. 29. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:
70%

De mindegy is, ahelyett, hogy tényeket keresnél, magad járnál utána a dolgoknak, majd kialakítanál egy saját véleményt, te inkább megkérdezed a gyk-n az amúgy is politikailag elfogult válaszadókat.

Milyen módszerre gondoltál? Megszámolod a válaszokat? Ha 20-ból 11 azt mondja, hogy rasszista, akkor ezentúl bőszen hirdeted, hogy "fúj jobbik"?


Tudom, tudom rossz szembesülni az igazsággal, hogy politikailag manipulálható vagy. De van ellene megoldás, csak talpraesettség kell.

2016. jún. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 anonim ***** válasza:
23%
Látom elkezdődött a nyári szünet. Lehet menni fürödni a Balatonra.
2016. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/82 anonim ***** válasza:
28%
Hát én azt tudom mondani hogy ez az ami látszik rajta hiszen többszór cigányozott,de még zsidózott, esetleg b*z*zott is, ezzel a raszzista szavazótábort nyilván megnyerte, de a kuruc az full fajgyűlölő, sajnos ez igy van.
2016. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy egy életre elment a kedvem a politikától. :D

Na mindegy kösz a válaszokat. Szép napot!

2016. jún. 29. 21:09
 25/82 partizana ***** válasza:
71%

"Azt hiszem, hogy egy életre elment a kedvem a politikától. :D "


Hidd el így jársz a lehető legjobban:D

2016. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/82 anonim ***** válasza:
91%

Egy párt szavazótábora arctalan tömeg, ráadásul állandóan változik. Rengeteg oka lehet egy embernek, hogy egy bizonyos pártot, jelen esetben a Jobbikot tartsa szavazatára méltónak.

Szerintem nem lehet így általánosítani, legfeljebb százalékokról lehet beszélni, de azt nem tudom, mi alapján.

2016. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 anonim ***** válasza:
39%

Persze, hogy rasszista.

De ehhez nem kell jobbikosnak lenni. Akár hiszed, akár nem, a magyarok legnagyobb része úgy en bloc rasszista.

A fideszesek és az MSZP-sek is. A Kádár-rendszer is az volt már. Akkor úgy kezelték a cigányokat, ahogy most az antirasszisták legvadabb álmaiban sem lenne lehetséges.

Én is az vagyok. Nincs mit szépíteni ezen.

2016. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/82 anonim ***** válasza:
28%
Magyarországon mindenki rasszista, csak a jobboldaliak negatívan, a libsik pozitívan.
2016. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:
69%
Minden párt híveinek a nagy része rasszista. Kakukktojásnak legfeljebb a legszélsőségesebb pártok, azaz a DK és az Együtt-PM hívei számítanak, de ők is rasszisták, csak ők a magyarokat/fehéreket diszkriminálják.
2016. jún. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 anonim ***** válasza:
35%

Jobbik szavazó vagyok, őszintén mondom, hogy nem.


Aki csak azért utál bárkit, mert más színű a bőre, de emellett más gondja nincs vele, az nem normális ember.


Én 41 éves vagyok, de életemben nem hallottam, hogy valaki azért utálná a cigányokat mert barnább a bőrük. Ez hazugság.


Az egyes cigányok viselkedése és életvitele miatt nem kedveljük őket sokan - semmi köze nincs ehhez a bőrszínüknek. Ez nem rasszizmus.


Az sem rasszizmus, ha azt mondom, ide ne jöjjenek nagyobb számban, arab, afrikai, ázsiai stb. bevándorlók. Ha lenszőke, acélkék szemű germánokat akarnának idetelepíteni tömegével, azt is ellenezném.


Az sem rasszizmus, ha kijelentem, hogy Európa véleményem szerint maradjon az európai, fehér és keresztény emberek kontinense.


Minden népet, rasszt, nyelvet, vallást, kultúrát tiszteljünk, de lehetőleg éljen és virágozzon az adott műveltség ott, ahol kialakult.

2016. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!