Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öntsünk tiszta vizet a pohárba...

Öntsünk tiszta vizet a pohárba! A jobbikosok nagy része rasszista avagy sem?

Figyelt kérdés
Cigánybűnözés, Novák Előd beszólásai, Kuruc.info. Ezek rasszizmusra utalnak. Mit gondoltok a jobbikos rasszizmusról?

2016. jún. 29. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
5%
Rasszista az, aki szerint az egyes rasszokra jellemzőek bizonyos belső tulajdonságok. Azzal minden értelmes ember tisztában van, hogy egy átlagos cigány hajlamosabb a bűnözésre, vagy egy átlagos néger butább, mint egy átlagos fehér ember. Tehát az értelmes emberek mind rasszisták.
2016. júl. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
87%

"Azzal minden értelmes ember tisztában van, hogy egy átlagos cigány hajlamosabb a bűnözésre, vagy egy átlagos néger butább"


Minden értelmes ember tisztában van azzal, h senki sem születik bűnözőnek, mert olyan, h "nemdolgozni-gén" nem létezik. Ha te is olyan helyre születsz, mint a legtöbb cigány, akkor belőled is ugyanannyi eséllyel lesz bűnöző. Tudom, te azt gondolod, h nem, te biztos nem, pedig de. Ez kb tény.


Azzal is tisztában van minden értelmes ember, h a bőrhámban lévő pigmentek nem függnek össze az intelligenciával, mivel az egy tanult készség. Kb bárkiből lehet zseni, ha a megfelelő oktatást kapja.

2016. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 anonim ***** válasza:
5%

"Minden értelmes ember tisztában van azzal, h senki sem születik bűnözőnek, mert olyan, h "nemdolgozni-gén" nem létezik."

Nem igaz. Van olyan ismerősöm, aki gyermekotthonban dolgozik, tőle tudom, hogy ott is a cigányokkal van a legtöbb baj. Még azokkal is, akiket kisbaba korukban elvettek a szüleiktől, és állami gondozásba adtak.


"Kb bárkiből lehet zseni, ha a megfelelő oktatást kapja."

Baromság. A géneken múlik, hogy ki miben mennyire tehetséges, az oktatáson csak az, hogy ezt a tehetségét mennyire tudja kiaknázni. Arról nem is szólva, hogy mi van, ha valaki értelmi fogyatékosnak születik.

2016. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 anonim ***** válasza:
84%

"A géneken múlik, hogy ki miben mennyire tehetséges"


Akkor mégsem a bőr pigmentjein, igaz?


"Van olyan ismerősöm, aki gyermekotthonban dolgozik, tőle tudom, hogy ott is a cigányokkal van a legtöbb baj. Még azokkal is, akiket kisbaba korukban elvettek a szüleiktől, és állami gondozásba adtak."


Az én ismerősöm pedig egy alapítványnál van, hátrányos helyzetű fiatalokat oktatnak. Jórészt cigányokat. Azt mondja könnyebb velük, mint a rendes iskolai osztályaival. Persze lehet azért, mert ide önként jönnek, az iskola meg kötelező.

2016. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
7%

"Akkor mégsem a bőr pigmentjein, igaz?"

Nem a bőr pigmentjein, viszont a rasszon múlnak a pigmentek is, meg a mentális képességek is.


"Persze lehet azért, mert ide önként jönnek, az iskola meg kötelező."

Pontosan azért. Ez a cigányoknak az a kb. 1%-a, amelyik szeretne emberként élni.

2016. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 anonim ***** válasza:
83%

"a rasszon múlnak a pigmentek is, meg a mentális képességek is."


Attól, h ezt többször leirod még nem válik igazza.


"Ez a cigányoknak az a kb. 1%-a"


Te már csak tudod.


Egyéb hasonlóan felszines, sommás vélemény?

2016. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
7%
Őszintén, te hány cigánnyal találkoztál már életedben? Mert én rengeteggel, és azok közül 1, azaz egy volt normális, vele egyébként jól ki is jöttem. A többi ordítozott, kötözködött, sőt, kirabolni is próbáltak már. Szóval ezt az 1%-ot személyes tapasztalatra is alapozom, nemcsak a kuruc.info híreire.
2016. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
83%

"Őszintén, te hány cigánnyal találkoztál már életedben?"


Életem első hat évet egy jobbára cigányok által lakott varosreszben töltöttem. Később, miután elkoltoztunk, sokakkal tartottam a kapcsolatot, a mai napig is.


Na, minden jót.

2016. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 anonim ***** válasza:
58%
Akkor vagy cigány vagy te is (bár ezt kétlem, ahhoz túl jó a helyesírásod), vagy troll.
2016. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 anonim ***** válasza:
83%

69

Vagy a harmadik lehetőség, h tévedsz és mégsem lesz bűnöző valaki, csak mert cigány.

2016. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!