Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öntsünk tiszta vizet a pohárba...

Öntsünk tiszta vizet a pohárba! A jobbikosok nagy része rasszista avagy sem?

Figyelt kérdés
Cigánybűnözés, Novák Előd beszólásai, Kuruc.info. Ezek rasszizmusra utalnak. Mit gondoltok a jobbikos rasszizmusról?

2016. jún. 29. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
86%

Igen, Vona a rasszizmussal igyekezett szimpatizánsokat, szavazókat szerezni.


Valójában azonban nincsenek semmiféle elvei.


A 2000-es évek eleje óta a szeretet ünnepe elõtt ókori kivégzõeszközzel kíván "Áldott", régebben "Boldog" Karácssonyt a "Keresztény Magyarországnak".

[link]

[link]


Viszont 2010-ben kijelentte, hogy "ma az emberiség tradicionális – a transzcendenst a hétköznapival együtt megélő – kultúrájának utolsó védőbástyája az iszlám világ maradt."

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__205.. - # 10/19 Időpont 2011-08-01 23:41

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__205.. __oldal-1 második rész: - # 11/19 2011-08-01 23:42


Ez a cikk eredetileg a barikad.hu -n jelent meg, majd Vona saját oldalán, a vonagabor.hu -n. Idõközben azonban ezt megszüntette, helyette fb van, ott viszont nincs. A barikad, amibõl alfahir lett szintén levette, úgylátszik, valaki mondta neki, hogy nem volt a leg szerencsésebb.


Azért még manapság is nyomatja, ha olyan helyen jár: [link]


Viszont itthon ugye ezerrel "bevándorlózik", emiatt az itthoni muszlimok kezdek aggódni: [link]


Nem folytatom, nincsenek semmilyen elvei, egyszerûen csak hatqalmat akar, semmi mást.

Ezért játzik rá a rasszizmusra, ti azért, mert a rasszisták közismerten erõszakosak is, így az ijedõsek félelmükben rá szavaznak - gondolja. ( Igen, belelátok, ez vmennyire szakmai ártalom :) )


Rossz ágondolni, mi lenne, ha ilyen alak vezetné az országot. Hogy ma félévente van új Alaptörvény, az kutyafüle ahhoz képest, hogy ilyen Vona-féle hetenként hozna újat. És a többiek megszavaznák, mert ha nem, jönnek a verõlegények.

2016. júl. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
11%
Na, egy zsidó beszél elvtelenségről és rasszizmusról... És az emberek tényleg egy ilyennek hisznek inkább, mint egy jobbikosnak. Nevetséges.
2016. júl. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
63%
Már eleve egy vicc, amikor szabadkozással kell kezdeni egy szabad véleményt, hogy "nem vagyok rasszista" vagy "nem vagyok antiszemita". Na ez itt a hiba, ennyit értek el a nagy toleráns liberálisok, elnyomták a fenébe a szabad véleményt. Közben arról mélyen hallgatnak, hogy a cigányok vagy a feketék vagy az arabok, a fehéreknél iszonyatos módon rasszistábbak. Nem kell félni leírni, hogy az általam felsorolt "kisebbségekkel" igen is probléma van, és ez egy szabad vélemény. Akinek nem tetszik, keressen egy fát és üljön bele.
2016. júl. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:

Az ilyen nneddudgihoz hasonlóak szándékosan nem akarják megérteni, hogy a Jobbik az nem iszlámellenes rasszista, hanem bevándorlásellenes.


Egy példán keresztül talán könnyebb ezt megérteni:

Szeretem az oroszlánokat és szimpatizálok velük. Ezért ellenzem az oroszlánok irtását és gyilkolását.

De ez nem jelenti azt, hogy be szeretnék fogadni egy oroszlánt ide a házamba.

Az nekem meg neki sem jó, mivel az ő hazája a szavanna, nem az én szobán, itt mindent tönkretenne és én sem tudok sokáig békében élni vele.


Viszont az ilyen nneddidgihoz hasonlók meg a liberálisok meg pont fordítva gondolkoznak.

Ők ugyanis kampányolnak az oroszlánok kiirtásáért és mészárlásáért, viszont követelik és lerasszistázzák azt, aki nem akar oroszlánokat befogadni az otthonába.

2016. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
53%
Vona az az ember aki lejaratja az egesz szelsojobbot es nemzeti oldalt. Ossze vissza beszel, egyszer idehuz aztan oda, se fule se farka az egesznek. Nincsennek elvei, a hatalmat akarja de mindenaron, es ennek erdekeben barkivel lefekszik. Mar reg eladta magat, es azt a nemzeti eszmet amit regen a Jobbik kepviselt.
2016. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
73%

"Szeretem az oroszlánokat és szimpatizálok velük. Ezért ellenzem az oroszlánok irtását és gyilkolását.

De ez nem jelenti azt, hogy be szeretnék fogadni egy oroszlánt ide a házamba."


De itt nem oroszlánokról beszélünk, hanem EMBEREKRŐL, bazz!!!


Persze gondolom te sem vagy rasszista. Csak épp egy állathoz hasonlítod őket, amikor emberek. De nem vagy rasszista...

2016. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
6%
Márpedig ezek állatok, nem emberek. Az emberek képesek civilizáltan, higiénikusan, munkából élni, ezek pedig nem. Én vállalom, hogy rasszista vagyok, sőt, büszke vagyok rá!
2016. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
90%
Jó. Akkor legyél rá büszke.
2016. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
12%

"Persze gondolom te sem vagy rasszista. Csak épp egy állathoz hasonlítod őket, amikor emberek. De nem vagy rasszista..."


Mert akkor mi van ha valaki rasszista? Kevesebb fizut kap? Én is rasszista vagyok, na most mit csinálsz? Szívrohamot kapsz?

2016. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
87%

"Mert akkor mi van ha valaki rasszista? Kevesebb fizut kap? Én is rasszista vagyok, na most mit csinálsz? Szívrohamot kapsz?"


Őszintén? Amíg másnak nem ártasz vele és csak a gép előtt játszod a felsőbbrendű fehér embert, addig lesz*rom.


Ha büszke vagy rá, hát legyél. Bár szerintem ez nem olyasmi, amivel érdemes dicsekedni, mert egy értelmesebb társaságban ez inkább gáz. De te tudod.

2016. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!