Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarországi katolikusok...

A magyarországi katolikusok migránspártiak vagy nem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 12:14
1 2
 11/14 partizana ***** válasza:

" Szerintem ilyen nincs. Az emberek többsége tisztában van azzal, hogy a migránsok többsége azok elől menekül, akiknek a terrort is köszönhetjük. Ugye, erre gondoltál?"


1. Csak a többsége..

2. Aki menekül az megáll az első biztonságos országban és nem csak nyugat felé indul el, hanem amerre tud.

3. Aki nem látja, hogy a migránsokkal több száz ha nem több ezer terrorista érkezett az vak.

4. A mai bevándorlók többsége képtelen arra, hogy az európai normákhoz szocializálódjon.

2016. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
#9-es voltam, és teljesen egyetértek veled, legutóbbi hozzászóló... ez a helyzet...
2016. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jó reggelt! Nincs jó döntés úgy vélem. Szerintem nem lehet szelektálni sem, boldogan úgy fog tenni bármelyik kiképzett, elvakìtott és elhivatott terrorista , mintha be akarna illeszkedni. Akár még az ideszületett második generáció is jelenthtet veszélyt ránk nézve. A másik része amitől félek, ez a kardoskodás amit minden felől hallok. Viktor nem véd meg semmit, csak megint uszìt, ha védelemre kerül a sor, annak te meg én isszuk majd a levét és csak gondolj bele hogy szembe kell nézned a gyilkoló gépekkel, a te sorkatonai kiképzésed után! Kiabálunk ennek, fenyegetünk annak , tényleg nem tanulunk a történelmünkből?! Diplomaták kellenek, tenni tudó , ésszerű megoldást kìnáló vezetők, nem ripacsok és képmutatók ! Csak sajnos egyenlőre nem látok jobbat a jelenleginél sem! Hidd el , óvatosan kéne kezelni ezt a kérdést, lehet ezt gyűlölködés mutatása nélkül is, kissebb arcal!
2016. júl. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" Kíváncsi lennék mit szólna a sok jó szívű migráns párti, ha betelepülne mondjuk csak néhány, és kezdetét veszi az erőszakolás.... "

Nekem van egy nagy migránspárti ismerősöm. Vagyis görcsösen baloldali... Mikor a Keletinél dekkolt a több ezer migráns, akkor mondta, hogy micsoda embertelenség ez, meg hogy igenis be kell őket fogadni, és még azóta is ezt vallja. Ja, de persze azt is, hogy ő ugyan a saját lakásába be nem fogadna egyet sem közüllük!!! De azért más , úgy általában az ország fogadja be őket!

Itt bukik ki, hogy nem migránspárti, csak erősen bal párti.


(Én meg nem vagyok jobb...-párti, meg más sem. Gusztustalan, hogy ebből is pártkérdést csinálnak, meg hogy ki hogyan tud hatalomra kerülni vagy azon maradni és csak lenyúlni meg lenyúlni.)


Az ismerősöm amúgy nem vallásos.

2016. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!