Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon és Kelet-Európában a legmagasabb az idegengyűlölet és menekültellenesség, pedig nincsenek itt menekültek, ezzel szemben nyugaton sok a menekült és a bevándorló mégsem ilyen nagymértékű a gyűlölet?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy nem csak Magyarországon megy a szavazatszerző, gyűlöletkeltő kampány hanem egész Kelet-Európában?

2016. szept. 7. 10:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 partizana ***** válasza:
56%

Te talán hobbiból tanultál magyarul vagy te is kelet európai vagy?:)


Mert amúgy ismersz annyira, hogy tudd én kit gyűlölök meg kit nem:D Imádom az ilyeneket:D Amikor a hülye okoskodik és még másokat hülyézz le:D Lol régen az ilyeneket cirkuszba mutogatták, de legalábbis elzárták

2016. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 partizana ***** válasza:
100%

"most meg emberségre oktatod a nyugatot?"


Eszem ágában sem volt. Csak kétszínű dolognak látom, hogy azok náciznak le minket akiknek a nevéhez több millió rabszolga elhurcolása vagy több millió zsidó, cigány vagy szláv halála fűződik. Nekem ez valahogy furcsa..de biztos csak azért mert egy kelet európainak ez magas, csak tudnám, hogy te akkor hogy tudod ezt felfogni ejj...

2016. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 A kérdező kommentje:

"Eszem ágában sem volt. Csak kétszínű dolognak látom, hogy azok náciznak le minket akiknek a nevéhez több millió rabszolga elhurcolása vagy több millió zsidó, cigány vagy szláv halála fűződik"


Igen kétszinü dolog de talán ők valamit tanultak a történelemből. Odáig már eljutottak hogy egymás és mások gyülölete nem vezet sehova, itt meg az ország vezetése teszi és ehhez a sok iq harcos még tapsol is és vigan mennek szavazni ami sok milliárdba kerül és hálásak hogy a kormány megvédi őket a gonosz migráncsoktól. Ugye te is mész szavazni ? :)

2016. szept. 7. 16:07
 24/101 partizana ***** válasza:
Majd 2018ban:) De remélem te inkább kihagyod:D
2016. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 A kérdező kommentje:

"Majd 2018ban:) De remélem te inkább kihagyod:D"


Sok értelme nincs, így kihagyom. Ti ugyis elintézitek hogy az kerüljön az ország élére aki nagyobbat hazudik.

2016. szept. 7. 16:41
 26/101 partizana ***** válasza:
Te is elég sokat hazudtál az előbbiekben akkor mi kifogásod van bármelyik másik hazug ellen? Konkurencia?
2016. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 A kérdező kommentje:
Én hazudtam? Pontosan mit is mondtam ami szerinted hazugság?
2016. szept. 7. 16:59
 28/101 partizana ***** válasza:
Idegengyűlöletet vizionálsz. Azt állítod aki a nagy nyugattól keletre lakik az már egyből csóró-hülye. Ezek mind elég nagy hazugságok, de persze lehet, hogy nem hazudsz hanem tényleg ilyen sötét vagy.
2016. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha szerinted nyugaton nincs gyűlölet a menekültekkel szemben akkor Németországban azt a 200 menewkültszállót ki gyújtotta fel talán mi magyarok?
2016. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
62%
A magyarok agyban az arabokat összekapcsolják a cigányokkal. -> A cigányokat ismerik. -> A cigányokról nincs jó véleményük, mert nagy általánosságban mélyprimitív emberek. -> Nem akarnak arabokat, mert nem akarnak még több cigányt, mert nem akarnak még több mélyprimitív emberrel együtt élni.
2016. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!