Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon és Kelet-Európában a legmagasabb az idegengyűlölet és menekültellenesség, pedig nincsenek itt menekültek, ezzel szemben nyugaton sok a menekült és a bevándorló mégsem ilyen nagymértékű a gyűlölet?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy nem csak Magyarországon megy a szavazatszerző, gyűlöletkeltő kampány hanem egész Kelet-Európában?

2016. szept. 7. 10:02
 61/101 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy félreértést tisztázzak kérdezò. A menekült nem azt jelenti hogy végigmasírozok fél Európán szeméthegyeket hagyva magam után. Majd kiválasztom a legtöbb segélyt adó országot és csakis oda akarok menni. 1956 ban a magyarok Ausztriában táborokban voltak és nem követelõztek. Úgy ment a folyamat hoy leadták az igényt hogy ki hova szeretne menni melyik országba. Majd türelmesen vártak míg a kiválasztott ország azt nem mondta hogy mehet. Ha ez két évbe telt akkor két évbe. Nem lázadtak kôvetelõztek. Na most szerinted a most érkezõk ilyenek? Végig mennek Európán Svédország környékén rájönnek hogy nincs ingyen ház bejárónõvel és némelyek haza is mennek. Fõleg hogy nem elég jó a wifi és csupán azt kapják enni amit az iskolások.
2016. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 A kérdező kommentje:

"Tudod milyen mikor a városod sétáló utcájában vagy vasút állomásán nem tudsz sétálni mert mindenhol fetrengenek, szemét halmaz, plusz szar kupacok?"


Budapesten élek te nagyon hülye. Láttam mikor itt voltak. Semmiféle segítséget nem kaptak az államtól csak civilek segítettek. Még arra sem voltak képesek hogy néhány szemeteskonténert kitegyenek, persze ez is szándékos volt hogy a hozzád hasonlók azt mondhassák szemetelnek a menekültek.


"Ez nem rasszizmus, elmondtam azt is ha valaki tanulni vagy dolgozni jön azzal semmi bajom."


De bizony rasszista vagy. Honnan tudod hogy nem akarnak dolgozni, tanulni. Ahonnan jöttek ott is dolgoztak vagy tudják hogy úgy lehet megélni mindenhol de te ezt nem vagy képes felfogni.

2016. szept. 10. 13:47
 63/101 partizana ***** válasza:
Aki dolgozni akar és menekült az nem hőbörög, megeszi a konzervet amit kap, nem vágja a falnak, elfogadja az ásványvizet, nem játszik éhség sztrájkot, nem nyilatkozza le, hogy inkább átvágja a kerítést mintsem várjon hónapokat, nem támad a határőrökre kövekkel. Innen tudom, hogy ezek döntő többsége nem akar dolgozni.
2016. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, felőlem azt gondolsz amit akarsz, lebeghetsz rózsaszín álomvilágban, tökmindegy. Csak ne nagyon beszélgess emberekkel, mert egyből lejön nekik, hogy egy tájékozatlan idióta vagy.
2016. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 A kérdező kommentje:

"Innen tudom, hogy ezek döntő többsége nem akar dolgozni"


Korábbi válaszodban még engem vádoltál azzal hogy általánosítok :) most meg szerinted az összes menekült nem akar dolgozni mert láttál egy felvételt amin egyikük nem ette meg a konzervet ami valószínű disznót tartalmazott. Idióta.

2016. szept. 10. 19:12
 66/101 partizana ***** válasza:
Ja én vagyok idióta, te aki azzal sem vagy tisztában mint jelent az a szó, hogy "rasszista" szerintem inkább maradj csöndben:D a menekült azt eszi amit kap a csőcselék bevándorló sír csak, mert INGYEN nem azt a húst kapja amit előír a vallása, valahogy úgy érzem ha menekülnie kéne tényleg akkor Allah elnézné neki ezt, mégis "durcis", na aki pedig ilyen miatt "durcis" az nem menekült, az ingyenélő.
2016. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 18:32 válaszomra persze nem reagál a kérdező.
2016. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 partizana ***** válasza:
Persze, hogy nem, hiszen ész érveket hoztál fel, az meg a pc-s agyának magas.
2016. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 A kérdező kommentje:

"tegnap 18:32 válaszomra persze nem reagál a kérdező."


Az 56-os magyarok sem álltak meg Ausztriában. Sokan mentek tovább, egészen az USA-ig vagy Ausztráliába. Ha megnézed ők is a gazdagabb országokat választották. Egyikük sem ment például Törökországba, de most azt vágod a menekültekhez hogy miért nem maradnak ott. Amit állítasz durván kettős mérce. Ennyit ér a hozzászólásod.



"D a menekült azt eszi amit kap a csőcselék bevándorló sír csak, mert INGYEN nem azt a húst kapja amit előír a vallása"


Te tényleg ennyire hülye vagy? Ha kutyahúst tennének eléd megennéd? Téged cirkuszban kéne mutogatni. Ennyi ésszel csoda hogy le tudod írni a hülyeségeidet.

2016. szept. 11. 09:21
 70/101 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek csak egy nagyon kis töredéke valódi háborús menekült. Azok meg mehetnek az Emirátusokba nyugodtan, elég gazdag, közelebb van és a kultúra is ugyanaz. Csak egy baj van. Ők nem hülyék, és egyet se engednek be.
2016. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!