Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon és Kelet-Európában a legmagasabb az idegengyűlölet és menekültellenesség, pedig nincsenek itt menekültek, ezzel szemben nyugaton sok a menekült és a bevándorló mégsem ilyen nagymértékű a gyűlölet?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy nem csak Magyarországon megy a szavazatszerző, gyűlöletkeltő kampány hanem egész Kelet-Európában?

2016. szept. 7. 10:02
 81/101 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valami olyan is rémlik hogy bevágták a sinek közé az ásványvizet a migránsok. Amit a redőrök osztogattak nekik.
2016. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 A kérdező kommentje:
Láttál egy felvételt ahol egy ember eldobta a vizet. Persze ebből az következik hogy mind az 1 millió menekült ezt tette :)
2016. szept. 16. 10:02
 83/101 partizana ***** válasza:
Kérdező! Mi lenne ha fölkapnád a batyut az összes magadfajtával együtt, aztán hónotok alatt Frau Merkellel elmennétek ti Szíriába a barátaitokhoz, ahelyett, hogy a normális életre vágyó emberek nyakára hoztok X millió barbárt, meg persze azt a kb. 50 valamire való embert ebből a csürhéből? Egyszerűbb lenne, és hidd el veletek sokkal kedvesebben bánnának kifele mint velük befele, mindenki jól járna szo uzsgyi.
2016. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 A kérdező kommentje:
Szerintem az jobb lenne ha a hozzád hasonló értelmi fogyatékos rasszisták húznának el az országból de az a baj hogy az ilyenek nem kellenek senkinek, mert annyira buták vagytok.
2016. szept. 18. 19:14
 85/101 partizana ***** válasza:
Nem vagy tisztában a rasszista fogalmával és mégis te butázol le másokat? Hány éves vagy 12?
2016. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 A kérdező kommentje:
Te biztosan buta vagy, és rasszista is.
2016. szept. 19. 11:35
 87/101 partizana ***** válasza:
Utóbbit már cáfoltam följebb nem egyszer, ilyen mondatokat amiket kreálsz pedig tényleg 12 évesen szoktak írni, világnézeted is ott tart. Én is itt partizánkodtam annyi idősen, és tapasztalatból mondom, hogy jobb ha inkább még tanulsz a világ dolgairól, mert egyenlőre egy naiv kisgyerek vagy aki dobálózik általa nem is ismert szavakkal nála tágabb látáskörűeknek.
2016. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 A kérdező kommentje:
Neked olyan tág a látóköröd hogy azt mondod vissza amit az M1 hírekben hallottál. A hozzászólásaid is csak ezt erősítették meg.
2016. szept. 20. 11:13
 89/101 anonim ***** válasza:

Ez nem íg van. Magyarországon jól együtt tudnak élni az emberek a másféle színű emberekkel. Kicsiben jól működik az együttélés. De a kötelező betelepítés egész más dolog.

Az olyan, mint a kötelező kitelepítés. Elég rossz emlékek fűződnek hozzá.

2016. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:

Vagy olyan, mint a kommunizmus idején a kötelező társbérlet.

Sok jó nem sült ki belőle.

2016. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!