Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy Magyarország...

Miért van az hogy Magyarországon és Kelet-Európában a legmagasabb az idegengyűlölet és menekültellenesség, pedig nincsenek itt menekültek, ezzel szemben nyugaton sok a menekült és a bevándorló mégsem ilyen nagymértékű a gyűlölet?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy nem csak Magyarországon megy a szavazatszerző, gyűlöletkeltő kampány hanem egész Kelet-Európában?

2016. szept. 7. 10:02
 51/101 partizana ***** válasza:

[link]


Rasszista lennék mert kinyitom a szemem? menekültekről nincs szó csak Törökországban. Aki tovább jön az bevándorló és sokszor nem ép az európai kultúrára nemes szándékkal.

2016. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 partizana ***** válasza:
Egyébként nem, nem egy országnak kell befogadnia, Szíria határos Törökország mellett, Irakkal, Libanonnal, Szaúd-Arábiával stb. Ez nem egy ország.
2016. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
Hagyjad, a kérdező még nem találkozott arabbal, ezért vizionál olyan utópista képeket, hogy békés egymás mellett élés, multikulturalizmus, mindenki dolgozik, minden szép és jó a liberalizmus jegyében. Csak sajnos a valóság nem ez. Tájékozódj, nézz híreket, nyisd ki a szemed, hogy láss is.
2016. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
Írtam bármilyen csatornát is? Nem. Még csak azt sem mondtam, hogy tévében nézd. Látod erről beszélek, az ilyen beszűkült gondolkodás és a új ismeretek megszerzésére való nyitottság hiánya miatt vagy az ide válaszolók 90%-a által - jogosan - ostobának bélyegezve.
2016. szept. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 partizana ***** válasza:
M1 LOL. Te igen idióta, nem kell M1 ahhoz, hogy láss, az M1 egy propaganda oldal, ezt senki se tagadja. Ellenben ha nem csak az ablakon nézel ki a fára, látod, hogy viselkednek ezek. Az a baj te birkázol pedig te vagy az, sőt te valami mérhetetlenül ostoba vagy. Merkel bábja az összes ilyen. Nem kell mindent elhinni kicsi szívem amit valami szélső balos oldalon írnak.
2016. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 A kérdező kommentje:
Én vagyok az aki mindent elhisz? :) Ha hozzád hasonló birkák miatt tart itt az ország. A kormány kidob 7 milliárdot egy felesleges népszavazásra meg gyülöletkeltő plakátokra, miközben bőven lenne jobb helye is annak a pénznek, az ilyen agyhalottak meg még örülnek hogy a kormány megvédi őket :) Az már nem baj hogy egy kórházban már több esélyed van meghalni mint meggyógyulni :)
2016. szept. 9. 11:07
 57/101 partizana ***** válasza:
Azért mert valaki nem ért egyet a haszontalan bevándorlók tömeges befogadásával még nem lesz Fideszes, te degenerált:"D
2016. szept. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 partizana ***** válasza:
Végig erre utaltál. A rasszista meg szerintem az aki egyöntetűen lehülyéz mindenkit aki lengyel vagy magyar..
2016. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 A kérdező kommentje:
Nem utaltam erre és nem hülyéztem le a magyarokat vagy lengyeleket, de téged valóban lehülyéztelek és ez továbbra is érvényben van :) A kérdésem pedig az volt miért van sok hozzád hasonló rasszista gyökér erre felé mikor csak tv-ben láttál menekülteket.
2016. szept. 9. 15:46
 60/101 partizana ***** válasza:

Igen erre felé nem is voltak.


Tudod milyen mikor a városod sétáló utcájában vagy vasút állomásán nem tudsz sétálni mert mindenhol fetrengenek, szemét halmaz, plusz szar kupacok? Voltál te utcán az elmúlt 2 évben bármelyik nagyobb városban? Rasszista az aki faji alapon ítél meg valakiket, én tapasztalat alapján azt mondom, hogy akik "menekült" néven érkeznek, azok csak ingyen élő bevándorlók. Ez nem rasszizmus, elmondtam azt is ha valaki tanulni vagy dolgozni jön azzal semmi bajom. Ha ezt te rasszistának nevezed, az pusztán azt jelenti, hogy egy tipikus idióta balos vagy aki miatt ma már nincs érdemi baloldal ide haza, mert olyan sötétek, hogy még az anyuk is letagadná őket. Én itt befejeztem a vitát, mivel azt csak értelmes emberekkel lehet, olyanokkal akik érvek nélkül vagdalkoznak, rasszistáznak (mint a tipikus pc-s gyökerek) azokkal nincs bye-bye

2016. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!