Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van Magyarországon normális...

Van Magyarországon normális párt, amire érdemes szavazni? Lesz itt valaha jó élet?

Figyelt kérdés
Vagy inkább lépjen le az ember?
2016. szept. 21. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Talán a MLP a legnormálisabb.
2016. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szavazz a Kétfarkú Kutyapártra!
2016. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%

A Jobbik nekem is egyre szimpibb, csak ne lennének annyira EU-szkeptikusak (meg rasszisták, bár hivatalosan nem azok).


Az LMP nekem túl liberális, de az "én ideális parlamentemben" jobbam ott lennének, mint a mostaniban.


Aki az elmúlt X évben kormányon volt, azt nem hogy a Parlamentből, de még a Kossuth térről is kitiltanám.

2016. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdéssel kapcsolatban,én is bizonytalan vagyok.Ami a "jó életet" illeti:olyan életszínvonal,mint nyugaton,szerintem nem lesz.Közelebb még kerülhetünk hozzájuk,de az is sokáig fog tartani,sőt jelenleg nem efelé tartunk.
2016. szept. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha normális nyugat-európai demokráciában akarunk élni az EU részeként akkor a jobbik és a fidesz nem jöhet szóba, a többi viszont igen.
2016. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akik már bebizonyították hogy hulladékok, hogy nem az ország javát szolgálják - tehát voltak már hatalmon - azokra soha sem szavaznék!!! Bárki legyen az.
2016. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Persze van: NSDAP :D
2016. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!