Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalon miért számít...

A baloldalon miért számít politikailag korrektnek a kereszténység gyalázása, a határon túliak elleni hergelés, miközben a legkisebb migránsos poénra is felszisszennek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 18:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem birod a baloldalt a feneked vert a fődhöz és ne hülyekérdéseket írj ki. Ja és vizsgáltasd ki magad a szavazati joghoz....
2016. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Én meg azt nem értem, hogy a jobboldalon hogy lett most mindenki akkora nagy keresztény, amikor az ország kb. 15%-a jár templomba rendszeresen.
2016. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 tetro ***** válasza:
59%
Én azt nem értem, hogy ha akkora keresztény itt mindenki, akkor hogy lehet, hogy ennyire szembe megyünk a Pápa véleményével?
2016. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%

#13


Ezek nem csak a pápával mennek szembe, hanem magával Jézus tanításaival és jellemével is.

Csak akkor meg azt nem értem, hogy miért akarnak akkora nagy keresztények lenni, amikor nekik nem is Jézus kell, hanem inkább Hitler.

2016. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Ja, így kábé a véleményükből, meg stílusukból ítélve ezektől mi sem áll távolabb, mint a kereszténység. Mik ezek?
2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
nahát ennek tükrében különösen undorító amit műveltek
2016. szept. 30. 19:27
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nem tapasztaltam,hogy politikailag korrektnek számítana náluk a keresztények gyalázása.Ismerek nem egy baloldalit,aki sokkal inkább hívő keresztény,mint a pédául,a KDNP elnöke,meg a többi "divatkeresztény".A határon túliakkal meg,szerintem is az a fő gondjuk,hogy más országban élve,itt is szavazhatnak anélkül,hogy a döntésük következményeit viselnék.Az az itt élőkre marad. A migráns poénos témára nem tudok mit írni,azon kívül,hogy egyáltalán nem tartom poénosnak a migrációt.
2016. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
A baloldali értékrend nem azonos azzal amit te fent leírtál. Bizonyos körökben lehet, hogy tényleg divat, hiszen a kérdésed egyes elemeit magam is tapasztaltam, de hidd el, hogy egy normális baloldali, és egy normális liberális ember elítéli a keresztények gyalázását, és a határon túli magyarokat sem bántja. Aki ugyanis komolyan veszi ezt az értékrendet, az a gyűlölet minden formáját elutasítja. Sajnos összemossák a balt, és a liberálist is azzal a réteggel, aki a szélsőjobbhoz hasonlóan erőszakosan és szélsőségesen nyilvánul meg, csak éppen az ellenkező oldalon.
2016. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező írja: "gyalázás" és "hergelés" mikor a válaszai a kérdezőnek ugyan ez. Csak ugye nem esik le neki az.
2016. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%

Határon túli magyarok hergelését érdekes módon én még sosem hallottam balosoktól...


A kereszténység kritikája ,pedig nem egyenlő a kereszténység gyalázásával. Érdekes ,hogy a szélsőjobbos "keresztényeknek" mindenkit lehet gyaláznia ,de ha a kereszténységről fogalmaz meg valaki egy korrekt kritikát akkor már egy "gonoszcionzsidócigánymelegrománűrlénybékareptoid". :)

2016. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!