Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldalon miért számít...

A baloldalon miért számít politikailag korrektnek a kereszténység gyalázása, a határon túliak elleni hergelés, miközben a legkisebb migránsos poénra is felszisszennek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 18:12
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

"Határon túli magyarok hergelését érdekes módon én még sosem hallottam balosoktól...

"


23 millió románozás megvan?

2016. okt. 1. 23:36
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2016. okt. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 tetro ***** válasza:
50%

23.36

nincs. adnál róla egy linket?

2016. okt. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 tetro ***** válasza:
50%

00.07

azt kérdezted emlékszünk-e rá. én nem. adnál linket arról, amiről beszélsz?

2016. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
67%
Kitaláció. Azért nem lesz link sem.
2016. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Pro Patria ***** válasza:

A tegnapi 20:43-as válaszból kiemelve írom csak:

"[...] egy normális baloldali, és egy normális liberális ember elítéli a keresztények gyalázását, és a határon túli magyarokat sem bántja. Aki ugyanis komolyan veszi ezt az értékrendet, az a gyűlölet minden formáját elutasítja."

- Miért kötjük ezt a leírást "oldalhoz"? A gyűlölet minden formájának elutasítása, mint értékrend nem baloldali, hanem emberi, nem "egy normális baloldalihoz" kötődik, hanem magához az emberhez, nem politikai kérdéskör. Miért lenne kisajátított ez a jobboldallal differenciájában elvéve máshonnan?

2016. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!