Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akkora szégyen, hogy...

Miért akkora szégyen, hogy fiatal egyetemistaként szeretem nézni az M1-et, hallgatni a Kossuthtot?

Figyelt kérdés

Illetve tudom, hogy nem szégyen, csak egy bizonyos szűk kör szeretné ezt a látszatot kelteni, illetve hogy könnyen befolyásolható vagyok, és buta.


Úgy gondolom, hogy mindenkinek joga van megválasztani azt a hírforrást, amit hitelesnek talál.


Bezzeg aki ellenzéki médiumot olvas, azt pedig elismerésre méltó, hogy nem hagyja magát befolyásolni.

Persze, ezeknek a médiumok egyáltalán nem céljuk a befolyásolás. :)


Fidesz-Jobbik szimpatizáns vagyok amúgy.


2016. okt. 9. 20:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
88%

Én meg fiatal egyetemistaként szoktam Magyar Időket, 888-at olvasni.Na?

De, ezen kívül szoktam 444-et, Origot ,HVG-t is olvasni.

Nem szeretek egyoldalúan tájékozódni.


TV-t viszont nem nézek, Rádiót sem hallgatok, nyomtatott újságot sem olvasok, mivel értelmetlennek tartom őket.

2016. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Melyik az a média, amelynek nincsen gond a hitelességével?
2016. okt. 9. 20:25
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

Azt értjük hogy egyetemista vagy de hány éves.....?

Mert ez hogy Fidesz-Jobbik szimpatizáns és egyetemista...enyhén szólva gáz..

nekem hülye "lipsinek"... legalább is. Jöhet a leugatás :D

2016. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
Mert a retardáltak eléggé elütnek az egyetemeken általános intellektuális környezettől. Márpedig az összes fideszes retardált.
2016. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik az a média, amelynek nincsen gond a hitelességével?"


Azért a nagyobb médiumok (oldaltól függetlenül) nem szoktak túl messzire menni a valóságtól. Asszem olyan is csak az M1nél fordult elő, hogy a bevándorlók interjújánál teljesen mást feliratoztak alá, mint amiről a csávó beszélt :D

2016. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%
Melyik értelmes fiatal néz hírtévéket az internet korában? Tényleg szégyen vagy :D
2016. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
94%

"Utálom az ellenzéket a Jobbik kivételével, és utálom a migránsokat is. :D

Mi okom lenne arra, hogy ne utáljam?"


Te is kedves egy ember lehetsz... Kiket utálsz még? Például mindenkit, aki nem Fidesz vagy Jobbik szavazó? Halljuk a teljes listát.

Illetve mi a szándékod azokkal akiket ennyire gyűlölsz?

2016. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
95%

"Kiket utálsz még? Például mindenkit, aki nem Fidesz vagy Jobbik szavazó?"


Majd nyilván beszólnak nekünk, hogy "migránspátyolgató, hazaáruló mocskos ballibsik" vagyunk xD :"D

2016. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16%
Ez miért lenne szégyen? Én is nagyon szeretem a Kossuth rádiót, marha jó és érdekes műsoraik vannak, ha pedig híradót szeretnék nézni, az M1-et választom. Interneten meg szívesen olvasom a kuruc.info híreit, mert imádom a szókimondó, őszinte stílusukat, humorukat, nagyon jókat szoktam nevetni azon, amin mások szörnyülködnek.
2016. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%
viccesek ezek a ballerek, hogy fikázzák a közmédiát, aztán mennek a legújabb szaftos orbán ráhel pletykáért az ááá dehogyisbulvár 444népszabi168órahvg-re
2016. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!