Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Jobbikosok!...

Fideszesek és Jobbikosok! Mért egymást marjuk?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy többet gyűlölködünk egymásra, mint azokra, akik inkább megérdemelnék. Szerintem össze kéne fognunk, és legalább elviselni egymást, hogy az igazi szemetet együtt takarítsuk ki az országból. Ugyanúgy jobboldaliak vagyunk, mért egymásra kell fújni? Ugyanazokat az elveket képviseljük, csak egyikünk radikálisabban, a másikunk mérsékeltebben. Szerintem, ha ez a két párt kibékülne egymással, akkor sokkal könnyebben menne az ország kihúzása a szakadékból!
2010. ápr. 26. 11:29
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Találhat jelzőket egymásra mindkét párt. Azért ez az "antiszemita Jobbik" kicsit erős volt, ugyanis, ha valaki Izraelt bírálja nem lesz rögtön antiszemita :D
2010. ápr. 28. 21:14
 32/37 anonim ***** válasza:
bocsi de te hány éves vagy? a jobbik nem csak azért antiszemita mert a szájáta vett izrarlz, hanem egyéb más okok miatt. pl a gyűléseiket nyíltan ZSIDÓZNAK!!!!
2010. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
gyűléseiken*
2010. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Én voltam egyen, és hallgatom a beszédeket, de nyílt zsidózás egyikben sem volt, csak Izrael bírálás. A korom pedig 18 (tudom, én vagyok a "hülye" első szavazó), de hidd el a korom nem számít, ugyanis minden programot elolvastam, és úgy alakítottam a szavazatom.
2010. ápr. 28. 22:00
 35/37 anonim ***** válasza:
De az még szebb, amit Vonó nyilatkozott:"minden módon el fogják érni a Fidesz-KDNP-vel szemben amit akarnak, akár parlamenten belül, akár parlamenten kívül"Na ez azért kicsit gáz!Ha lefordítom magamnak:ha nem bírom az érveimet rájuk erőltetni, akkor tüntetek és kiabálok meg kukát burogatok mint a hülegyerek, aki nem tudja elérni anyunál, hogy csokit vegyen neki, aztán hisztizik...
2010. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Itt szerintem kissé komolyabb dologról van szó, mint egy csoki. Elolvastam a kommenteket és nem sok hozzáértő hozzászólással találkoztam. Az érveitek nem a tényeken alapulnak. Kiváncsi lennék, hogy hányan olvastátok el a pártok programjait, mert mi alapján dönt az ember, ha nem az alapján. A Jobbik programja közgazdász szemmel egy nagyon alaposan kidolgozott, átgondolt és kivitelezhető program. A Jobbik körül volt egy nagy lejárató kampány. A média azt sugallta, hogy félni kell ettől a párttól. Ilyen apróságokat voltak képesek felkapni, hogy Morvai Krisztina tilosban parkolt stb. Sok ember fejében ezek a dolgok ragadtak meg. De amiket mondanak, az majdnem mind létező probléma. A cigánybűnözés például egy nagy kedvence a riportereknek. Szerintem tisztában van azzal mindenki, hogy létezik a cigánybűnözés, és hogy ezt minél hamarabb meg kell fékezni. Az Olaszliszkai tanárgyilkosság után különösen figyelmet kellene fordítani a témára.

Ha belelendülnék akkor írhatnék még sok mindent, de nem teszem. Az a probléma, hogy egy olyan emberréteg is csatlakozik ehhez a mozgalomhoz, akiket a társadalom nagy része elítél és összemossák őket a párttal. Általában ezek az emberek, habár hangoztatják, hogy mekkora Jobbikosok, semmit nem tudnak a párt valódi céljairól. Fidesszel kapcsolatban annyit, hogy nem bánom, hogy ők nyertek, most itt az alkalom bebizonyítaniuk, hogy le tudják rakni az ország épülésének az alapjait. A kétharmad kérdéstől szerintem nem kell félni, mert ez akkora felelősség a vállukon, hogy kénytelenek lesznek jó irányba kormányozni. 4 év múlva csak az övék lesz a felelőség az esetleges hibákért.

2010. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem gondoljátok hogy a Fidesz nincs a Jobbik ellen?Bedarálta a hasonlóan gondolkodó Kisgazdákat szétmorzsolta a Miépet.Ennek okán a Jobbik pár lépés távolságot tart a Fidesztől nehogy a nagy összölelkezés hatására roppanjon a gerinc.Nem tudom olvassátok e a híreket.A Fidesz totális háborúra készül a Jobbik ellen emiatt.Imponálni akar a külföldnek hogy leszámol a nácinak titulált párttal,azt elfelejti hogy a Jobbik előtt a nemzetközi ballib média még Orbánt Führerezte meg a Fideszt hívta FideSSnek.

A Fidesz tábor is áhítattal itta a média által feltupírozott bagatell-balhékat hogy 2éve beszólt Görögördzágban egy kertésznek a szóvivő, úristen.


Az mszp-s lista meg a Fideszes Kubatov ügy ehhez képest át sem lépi a média ingerküszöbét.Ha ilyesmi a Jobbikról derült volna ki az ügyészség már ugrott volna hogy"a demokrácia védelmében" a törvénytelen Jobbik feloszlatását kezdeményezve.Jah hogy a Fideszről meg az mszpről van szó?akkor max legyintünk egyet: Nahát!

2010. ápr. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!