Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek és Jobbikosok!...

Fideszesek és Jobbikosok! Mért egymást marjuk?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy többet gyűlölködünk egymásra, mint azokra, akik inkább megérdemelnék. Szerintem össze kéne fognunk, és legalább elviselni egymást, hogy az igazi szemetet együtt takarítsuk ki az országból. Ugyanúgy jobboldaliak vagyunk, mért egymásra kell fújni? Ugyanazokat az elveket képviseljük, csak egyikünk radikálisabban, a másikunk mérsékeltebben. Szerintem, ha ez a két párt kibékülne egymással, akkor sokkal könnyebben menne az ország kihúzása a szakadékból!
2010. ápr. 26. 11:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
akkor nem olvastál elég kérdést. tegnap este nagyon sokat elolvastam, mindegyikben volt olyan jobbikos, akinek az első megnyilvánulása a zsidózás a köpködés volt. természetesen tisztelet a kivételnek minden tekintetben. és biztosan nem egy ember csinálta. ez pedig bunkóság. az egyik nagyon jó barátom is jobbikus, semmi bajom vele, értelmesen előadja magát. én csk azt mondom amit látok, nem hiszek csak úgy semmit.
2010. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Valahogy a választások után mindig előjön ez a Jobbik benyal a fidesznek forgatókönyv, előtte, meg jobban anyázta, mint az mszp-t...
2010. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

Már annyira vártam egy ilyen kérdést!!! Köszönöm! Egyetértek veled. Én sem értem miért egymást marják. Nem értem. Pedig épp ez az, hogy közös erővel kéne legyőzni a baloldalt.

Wittner Mária az '56-os halálraítélt szerint a Jobbiknak nem a Fideszt kellene fúrnia, hiszen az ellenfelet azokban kellene látni, akik tönkretették az országot. (heti válasz)

Teljesen igaza van! Kitálalt nekik! Nem tudom, hogy a jobbikosok miért keresik bennünk (fideszesekben) a rosszat. SOk jobbikos osztálytársam gyűlöl. Pedig keresztény embernek nem szabad gyűlölnie. Én sem gyűlölök senkit! Eljön a nap, hogy talán a jobbiknak is megjön az esze.

2010. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha reálisan körbenézel az itt levő komentek között, ami 55% felett van, azok a Jobbik pontozómesterek által fenntartott egyedek, akik alatta, azok meg kimondták az igazságot:)))Aztán vége lett a választásnak és teljesen mást hozott nekik, mint az ígéretek, meg a nem az ellenzék a cél ígéret és ezért aztán mindenki bűnbak nekik, pedig a saját tudatlanságuk rabjai lettek!!!Mikor meg ökörséggel taktálják az embert, persze hogy nem hagyjuk!Most meg már csak nevetni járok ide és kikapcsolódni.Az igazi ellenséget meg fel sem fedezték még!Majd jó pár év és mások lesznek...
2010. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
51%
Fidesz meg a jobb oldal:DDDD nem egyeznek az elveitek erre még nem gondoltál?
2010. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Mindkettő jobboldal? ez már rég nem erről szól. A Fidesz(és a többi régi párt) a globalizációt támogatja, a Jobbik nemzetállamban gondolkodik, tehát a lokalizációt. Ezek közül lehet választani, de semmiképp sincs átfedés
2010. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Az rendben van, de akkor a Fidesz mért mondja magát nemzetinek?
2010. ápr. 28. 18:26
 28/37 anonim ***** válasza:
Hogy aki jót akarna az rájuk szavazzon..
2010. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
A fideszesek idióták, ennyi. Nincs miről beszélnünk.
2010. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Fideszesként sosem közösködnék egy olyan nyíltan antiszemita, zsidózó, erőszakos, szalonképtelen párttal, mint amilyen a Jobbik.
2010. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!