Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira imádják a Fideszt...

Akik annyira imádják a Fideszt, azoknak most lényegében tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Nagyanyámról jutott eszembe ez a kérdés, akinek 76 ezer a nyugdíja, a rokonságból mindenki menekül Magyarországról, de "a Fideszre kell szavazni, mert ott vannak a keresztények".
2016. dec. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%

Héj Georgy srác!

;-)


[link]

2016. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 mannnocska ***** válasza:
74%

Amúgy az embereket ez tényleg érdekli (a kérdés), vagy csak anyázni jönnek ide aki a fideszre szavaz?


Én mondjuk konkrétan kíváncsi lennék a fidesz szavazókra, és a véleményükre, hogy miért.


Jobban él? Ha igen, én ezt elfogadom.

Mi a véleménye a tomboló korrupcióról?

Mi a vélemény a stadionokról?

Az urizálásról?

Arról, hogy milyen a helyzete a kkv-knak az országban.

Stb.


Engem legit érdekel ilyesmi ítélkezés meg minden nélkül. Nem olvastam végig a kommenteket, de az anyázást azt már láttam.


Mondjuk a fidesz ellenzőkre is kíváncsi lennék hogy objektíve milyen a helyzet. Értem hogy korrupció, és utáljuk viktátort, mert diktátor. De ha ezt pl félretesszük, akkor mi a helyzet?

2016. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
4%
balos megrendelésre készült statisztika? :)
2016. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
2%

"ajlanak közbe a kilakoltatások, magyar családokat tesznek az utcára, nem beszélve"


Németben is így megy ez.El kellene menni dolgozni, nem a segélyt várni.

2016. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
90%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Ez mind balos megrendelés Georgy srác? :-))

2016. dec. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
4%

Egyébként meg jobban élek és nem, nem vágtam hanyat magam az új 300 forintos adótól, amiért annyira ki van mindenki.

A 27-os áfát meg lehet köszönni a Kkv-nek, akik ugyan úgy lopnak, mint akiket annyira szeretnek szidni.

Egyébként meg leszarom a korrupciót, ez Németben is van meg mindenhol.

Egyszerűbb mutogatni a kormányra, meg keresni a kifogásokat.

Ha valamit jól csinál a kormány, abból is kihozzák hogy szar.

Na most innentől kezdve meg kit érdekel?

A Fidesz szépen hozza majd a 2018-as választásokat is, aztán helló.

Rem addigra elhúz innen a sok segélyen tengődő fröcsögő.

2016. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
4%

ja hogy "vaásrnapi hírek"


igen, ezek egytől eddig előre eldöntött politikai üzenettel tervezett diagrammok


már csak azért is, mert a legszegényebbek életkilátása (már aki tényleg akar is dolgozni) jobbak lettek

2016. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 Lazy Lover ***** válasza:
94%
akiknek jó azok a gazdagok orbi hű csatlósai de a többi 8 millió ember meg éhezik a semmiért dolgozik az őket nem érdekli
2016. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nagyon okos vagy George...

Csak össze ne pisáld magad a narancs láttán... Azért már kicsit zavarodott elmére vagy trollra utal az aki nem isneri be hogy valamilyen eredményben valóban a gyűlölt mszp teljesített jobban...nem si akármiben. Ez a bajom azokkal akik még a Fideszre szavaznak.

2016. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
0%

57% te az MSZP alatt is segélyen éltél vagy csak most?


mert szerintem kizárt dolog, hogy te a 300 ft os vizitdíjat meg a 600ft-os ágydíjat a 28 ezer ft-os segélyből 25%-ra emelt ÁFA mellett, növekvő árak mellet olyan boldogan ki tudtad finanszírozni, mint a 47 ezerből amiből nem lehet megélni

2016. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!