Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira imádják a Fideszt...

Akik annyira imádják a Fideszt, azoknak most lényegében tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Nagyanyámról jutott eszembe ez a kérdés, akinek 76 ezer a nyugdíja, a rokonságból mindenki menekül Magyarországról, de "a Fideszre kell szavazni, mert ott vannak a keresztények".
2016. dec. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
George, te mennyiből élsz?
2016. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
5%
éltem én már a fizetések minden szintjén (na jó segélyre azért sosem szorultam :()
2016. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
28%

Elmesélek valamit Georgy srác. Én azok közé tartozok politikai szemléletben akik egyfajta cenzusos választást szorgalmazunk, ami nem a nemek, vagy életkor végzettség alapján zajlana , hanem egyfajta mini műveltségi, tájékozottsági teszt alapján az intelligencia alapján. És tudod miért? Mert az ilyen félművelt neveletlen személyek mint te, kiesnének a szavazati jogból, és csak az szavazna akinek kell. Most ezt vagy megértetted vagy nem, nem különösebben érdekel.

Szal ez a dedó amit összehordasz ebben a rovatban gáz. De ne érts félre te már a sokadik ilyen vagy, csak most gondoltam ezt megjegyzem.

2016. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%
Amit George nem képes valamiért felfogni, vagy inkább nem akar, de a lényeg: A fidesz sem jobb semmivel sem az mszp-nél, csak annyi a különbség a két párt között, hogy a fidesz nemzeti szinbe csomagolva adja el a hulladékot, némelyek számára ezért vonzóbb. Ennyi...
2016. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
5%

Tényleg? Én vagyok a félművelt? Akkor miért 2013mas statisztikákat mutatsz gyakorlatilag 2017ben, hogy ez a kedvenceidet igazolja?

Miért nem egy 2016osat?


Komolyan azt hiszed magadról, hogy a kormányellenes propagandával magadba szívtad az őstudást vagy mi a szar?

2016. dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
78%

George amúgy ugye ismered a megszorítás fogalmát? Remélem...és úgy IQ-ból összetudod kapcsolni bizonyos helyzetekkel...

De mindegy is, a lényeg hogy mégha azt is hiszed nem a FideSS szarta a spanyol viaszt. Ha akarsz egy nap értelmesen is gondolkodni ebben a témában ezt felejtsd is el. De sürgősen. Ez csak egy emberbaráti tanács

2016. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
7%

57% az a gáz, hogy a hozzászólásaid 99%-a csak személyeskedés.

Semmi több.

2016. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
5%

Jaja vágom mit jelent. És azt is, hogy 2010 óta lebegtetitek az "úúúúristen!!! ha folytatja a kormány ezt az agyalágult unortodox politiát akkor államcsődmegszorítás végeavilágnak"


és 2017ben még mindig nem szakad le az ég... miért nem? úgy tűnik a gyűlöleten alapozott gazdaságkutatás mégsem működik :(

2016. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
92%

Ja, és ismered a gazdasági mutatók és eredmények fogalmait? Van róla sejtésed hogy hogy kell nézni ugye? Jó....gondolom..

Én neked most szeretettel mondom hogy én lehet hogy nem értek ehhez eléggé de te meg hírből se ismered ezt a témát úgy ahogy kéne...

Tehát mégegyszer : nem provokálásból mondom ezt.

2016. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
3%

igen jól tudom


nem is engem paliztak be olyan statisztikákkal, amik úgy értékelik a társadalmi kirekesztettséget, hogy van-e valakinek pénze egyhetes nyaralásra autóra meg hasonló egyértelműen luxuskiadásra

2016. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!