Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira imádják a Fideszt...

Akik annyira imádják a Fideszt, azoknak most lényegében tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Nagyanyámról jutott eszembe ez a kérdés, akinek 76 ezer a nyugdíja, a rokonságból mindenki menekül Magyarországról, de "a Fideszre kell szavazni, mert ott vannak a keresztények".
2016. dec. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 mannnocska ***** válasza:
0%

Ja most meg feldugod a fejed a sggedbe.


Nah ez a durva. És te hajlandó vagy magad jól értesültként aposztrofálni, meg hogy te tények mentén vitázol, csak a másik anyázik mindig, és nem foglalkozik a tényekkel.


OKÉ :D SZIA!

2016. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:

Mannocska


Istenem, ne csináld már. Ha értelmesen válaszolok akkor ne dedózz itt nekem...

Mert ez az..

Nem kell kiforgatni a szavaimat , hányingerem van tőle. Egy árva szerencsétlen szóval se mondtam azokat amiket te állítasz hogy én mondtam. És azt is mondtam hogy nem vonom kétségbe hogy tőlem is sok tájékozottabb van, de mire gondoljak ha kiforgatja a szavaim és le balosozik. Mégha nem ia biztos hogy az vagyok. Ennyi

2016. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha a statisztikákban nem tudtok megegyezni, akkor javaslom közelítsétek meg más szempontból:


A Fidesznek milyen gazdaság élénkítő cselekedetei/programjai voltak az elmúlt 6-7 évben?


Én azon a véleményen vagyok, hogy a Fidesz nem csinált semmit, ami miatt stagnálunk. Ez persze azt is jelenti, hogy "rosszabb sem lesz", ellentétben az előző kormánnyal, ahol rossz irányba billent a gazdaság (szerintem), de így, ezzel a stagnálással a szomszédos országok elhúznak mellettünk (már most is lassabb a gazdasági fejlődésünk) és közvetetten lesz rosszabb a helyzet.

2016. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%

*...a Fidesz nem csinált semmit, ami miatt stagnálunk.*


Érthetőbben: Azért stagnálunk, mert a Fidesz nem csinál semmit.

2016. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
77%
Akik a fideszre szavaznak, azok vagy hitből vagy szeretből teszik ezt, de igazából a politika egyikről se szól. Az észérvek itt már nem számítanak, csakis az, hogy ki kit szeret és kit utál. Ezek az érzelmek felülírnak mindent.....csinálhat bármi rosszat a fidesz, nagyon sokan rá fognak szavazni. Ez a hit nagyon erős. A tények nem érdeklik őket...pl az, hogy a Bokros csomagnál 3x nagyobb megszorításon vagyunk túl...nem érdekli a fidesz szavazókat. Azért nem ,mert szeretik a fideszt és szeretik Orbánt és hisznek annak a kommunikációnak, ami azt közvetíti, hogy nincs megszorítás. Ami ellentétes a hitükkel, vagy megkérdőjelezi azt, hogy az helyes, amit válaszottak, kiszelektálják, nem veszik tudomásul. Bármilyen bizonyíték is álljon rendelkezésre. választottakKommunikációban és a nép széles tömegének megszólításában nagyon jó a fidesz és erre vevő a nép is. Az a lényeg, amit kommunikálnak és nem az, ami valójában történik. A fideszre vagy Orbán imádat, vagy baloldal gyűlölet miatt szavaznak tömegek...ergo érzelemből...Nem jó!
2016. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
0%

"Érthetőbben: Azért stagnálunk, mert a Fidesz nem csinál semmit."


az megvan hogy nem stagnálunk?

2016. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
0%

"Az észérvek itt már nem számítanak,"


és amellett ugyan milyen érv szól, hogy a bukott baloldalad hozzuk vissza?

2016. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
51%

"Na igen George csak itt az a baj hogy a külömböző módszertant alkalmazó statisztikák közt azért csak több az aminek nem rossz a módszertan. És mind ilyen eredményt mutatnak, minimális az eltérés. Ezért merem ezt az eredményt úgy kezelni ahogy kezelem. Fontos ismérvként az akkori politika eredményeihez. Pontosabban eredményként, de ha jellemeznénk az akkori politikát olyan értelemben akkor ismérv. Mert hogy olyan nincs hogy 180 fokkal eltérjen egymástól vagy a valóságtól. "


ez nem igaz, a korrekt statisztika 6% tényleges leszakadót mutat, és ide a közmunkaprogram csökkentette

2016. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vagy, már George.
2016. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
George, de pls, mutasd is. Mert én többet mutattam, te is mutasd, ha látom akkor rendben.
2016. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!