Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik annyira imádják a Fideszt...

Akik annyira imádják a Fideszt, azoknak most lényegében tényleg annyira jó?

Figyelt kérdés
Nagyanyámról jutott eszembe ez a kérdés, akinek 76 ezer a nyugdíja, a rokonságból mindenki menekül Magyarországról, de "a Fideszre kell szavazni, mert ott vannak a keresztények".
2016. dec. 1. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
69%

"57% az a gáz, hogy a hozzászólásaid 99%-a csak személyeskedés.

Semmi több."


Igen tudom. De van rá okom. Már nem sokáig fogok egyébként terveim szerint itt írogatni. És tudod miért?

Belefáradtam. Hónapok óta az a helyzet hogy ha próbáltam ellenvéleményk képviselővel erről a témáról társalogni, tiszta lelkiismerettel mondom, igyekeztem mellőzni a személyeskedést. Csak adatokkal , illetve általam írt elemzésekkel óhajtottam társalogni. Ezzel az a baj hogy ez a lehető legminimálisabb arányban ment, mert hogy ha mutattam vagy mondtam valamit ami úgy gondoltam az én malmom felé hajtja a vizet elkezdtek lekomcsizni, és ez akkor zavart leginkább ha utánna meg arról kezdtem érvelni hogy miért nem vagyok komcsi.

Szal ennyi. Már nem óhajtok mindenkivel emberségesen beszélni itt. Hadd ércelődjek én is...bocs.

2016. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
69%

"nem is engem paliztak be olyan statisztikákkal, amik úgy értékelik a társadalmi kirekesztettséget, hogy van-e valakinek pénze egyhetes nyaralásra autóra meg hasonló egyértelműen luxuskiadásra"


Na pl ezzel mit kezdjek? Most mondjam hogy a mélyszegénység rétege csak egyféle képpen tud csökkeni? Hogy nem ezektől függ? Ha jönnél olyan statisztikával ami valóban egy jelenlegi kormányzati eredmény én nem kezdek ilyeneken filózni, ha jobb akkor jobb. Az a baj hogy én csak azt szerettem volna bemutatni higy az MSZP politikáját sem a kénköves alvilág irányította, mert azt elősegítette hogy az anyagilag súlyos helyzetben élők helyzete javuljon és számuk csökkenjen. Ennyi. És azért idegesedek fel mert nem értem miért kell arra gondolni rögtön higy bittos balleres kamu.

2016. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
0%
gondolom ezerszer el lett neked mondva az is, hogy a statisztikáid módszertna hibás, csak ahelyett, hogy meghallgattad volna a másikat és levontad volna a tanulságot elkezdtél személyeskedni, mert abban nagyobb a rutinod, mint a mikro és makropolitikában
2016. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:

"gondolom ezerszer el lett neked mondva az is, hogy a statisztikáid módszertna hibás, csak ahelyett, hogy meghallgattad volna a másikat és levontad volna a tanulságot elkezdtél személyeskedni, mert abban nagyobb a rutinod, mint a mikro és makropolitikában"


Hát nagy tévedés. Épp ez idézi elő nálam hogy nem figyelek meg akármilyen statisztikát. Ugyanis én egyébként gazdasági pályára tanultam, és fogok is még... . Tehát konyítok ahhoz mikor jó egy statisztika. És én ezt nem vonom másról se kétségbe. Biztos te is meg más is ért hozzá , talán jobban is mint én, de elnézést ha a balos megrendelés után másképp gondolom egy percre... És lobbanékonyságomból kifolyólag személyeskedek..

Ennyiről van szó. Rosszul tűröm a jobberezést és ballerezést.

2016. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:

Ja+


Ha értelmesen elmondod hogy miért rossz statisztika(ák) ez(ek) akkor igenis levonom a következtetést de hol mondottad vala?

2016. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
0%

Mert Fidesz egyetlen igazi magyar hazafi keresztény párt. Aki törődik magyar néppel.

Fidesz jó cselekedetei: rezsicsökkentés,közmunka,ingyen kaja szegényeknek,sok gyerekkel rendelkező családoknak sok támogatás,bér/nyugdíj emelés, most 10 000 ft ajándék nyugdíjasoknak,remek tehetséges focisták, sok szép modern stadion,..stb


Igen 2018-ban fideszre szavazok. :)

2016. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
0%

@ mannnocska


"Én mondjuk konkrétan kíváncsi lennék a fidesz szavazókra, és a véleményükre, hogy miért. Jobban él?"


Valamennyivel igen. Nem sokkal, de valamennyivel. Mint a rokonságunkban mindenki, az egyedül élő idősektől a nagycsaládosokig. (És nem kaptunk trafikot a Lázártól.)


"Mi a véleménye a tomboló korrupcióról?"


Ugyanaz, ami eddig. Közelről láttam, hogy a balliberális kormányok alatt hogyan osztották szét az elvtársak egymás között az előcsatlakozási EU-s pályázatokat, és hogy hogyan nem kellett velük elszámolni. Azóta már semmin nem lepődök meg.


"Mi a vélemény a stadionokról?"


Fölösleges hülyeségnek tartom. De inkább épüljön egy fölösleges stadion a puszta közepén, mint hogy lebontsanak egy több száz éves műemléket egy épülő pláza miatt, vagy hogy bezárjanak egy jól működő piacot. Mindkettőre volt szomorú példa a városunkban ballib kormány és ballib városvezetés alatt.


"Az urizálásról?"


Az volt mindig is, de engem sosem érdekelt, most sem. De ha az urizálást tanítani kéne, akkor a Kádár-korszak vidéki elvtársait fogadnám föl tanítóknak, ők voltak ennek igazán a nagymesterei. :)


"Arról, hogy milyen a helyzete a kkv-knak az országban."


Nem mondom, hogy jó, de sokkal jobb, mint a Gyurcsány-csomag idején volt. Konkrétan tudom, mert van néhány vállalkozó a tágabb családunkban, az egyiknél vagyok másodállásban.

2016. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
0%

tényleg? akkor magyarázd már el nekem, hogy miért azt jelenti a szegénységi kritérium, hogy nem engedhet meg valami magának 50 ezer ft megtakarítást heti egy nyaralást?


mert az eurostat szerint azt jelenti... és egyébként nem érzed úgy, hogy nem épp objektív az a statisztika ami azt mondja, hogy a társadalom legszegényebbjei a társadalom 40%-át alkotják?!


ez a statisztika azt akarta mondani, hogy a magyarok fele a legszegényebbek közé tartozik, és nem arról akart nyilatkozni, hogy a szegénység hogyan alakult, és a társadamilag kirekesztettek száma hogyan változott

2016. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
Na látod George? Úgy értelmezed ahogy akarod, és úgy hogy még véletlenül se jelentsen eredményt. Azt nem tudom ha olyat mutatok ami a jelenlegi időszakra tehető, akkor hogy értel.eznéd. ugyanis ez akárhogy nézzük, azt mutatja mikor volt több és kevesebb, mikor nőtt és csökkent azok aránya akik anyagilag súlyosan nehéz helyzetben van. Nem értem agyilag hog, ebben mi a probléma vagy a nem érthető. És a kritériumról meg annyit hogy ha csak IQ-ból gondolkodok akkor megértem hogy ha valaki anyagilag rossz helyzetben van kevesebbet engedhet meg magának, ha jobb-ban többet. Ennyi. Nem kéne túlmagyarázni.
2016. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
54%
A Gyurcsány-csomag épp úgy nem véletlen jött létre mint a Bokros-csomag. Csak megjegyzem.:-)
2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!