Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Kálmán Olga felmondott és átigazolt a HírTV-hez?

Figyelt kérdés

[link]


Elég hirtelen felmondott.

Vajon mi lehetett az oka?Egyszerűen csak a több pénz?Vagy megunta az ATV-t?


2016. dec. 18. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
A neoprotestáns hátterű ATV-ben nem volt túl jó a légkör, közben a HírTV ellenzéki fordulatot vett, így logikus volt a lelépés.
2016. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Az ATV elfideszesedett. Most hallottam én nem is tudtam, hogy a hitgyüliseké, a hitgyülis fiának a tulajdona konkrétan. A gyüli meg meg mindig éppen "olyanos" aki hatalmon van. Most Fideszes, pedig volt már szdsz-es is ha jól emlékszem.
2016. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

"Elég hirtelen felmondott"

Állítólag már érdeklődött másik televízióknál, még idén az ATV-n lesz, és közös megegyezéssel távozik. Akkor ez nem hirtelen.


Amúgy az ATV mostanság érdekes, mert amúgy is eléggé visszavettek a kormánykritikus hangokból, állami hirdetést is adnak már, a Jobbikosok mindennapos vendégek.

2016. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
ki az a kálmán olga?
2016. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

"Jobbikosok mindennapos vendégek."


Fideszesek is gyakrabban szerepelnek.

Amúgy meg jól tette Olga, hogy átszerződött!

Megérezte, hogy baj van az ATV-nél, így felmondott és átment!

2016. dec. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Azt azért nem gondolja senki komolyan hogy a HírTV full jobbikos, mikor a Csörte vendége volt SZDSZ-es Horn Gábor és egy csómó műsorba mennek jobboldaliak.

Az ATV még mindig erősen baloldali, de persze Hajdú Péter megjelenése ezt erősen kérdőjelezi.

ATV-ben azért jelentek meg a Jobbikosok, amiért a Hír tv-ben is megjelenhetnek mostmár nem fidesznyalonc emberek is. Tisztán üzlet volt ez.

Kálmán Olga döntését megértem, de azért ő sem objektív, nagyon elfogult tud lenni.

2016. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Köpönyegforgató az Olgácska ezek szerint, bár az átv sem volt soha valami hiteles így ki tudja.


Csak mert a hírtv még mindig inkább jobbos, csak már nem kőfideszes mint annó.

2016. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MolotovPunk ***** válasza:

Átmenések vannak a TV társaságok között.Nem vettétek még észre?Gondoltátok volna mondjuk 2-3 évvel ezelőtt,hogy Gönczi Gábor,vagy Marsi Anikó (volt RTL-esek)átmennek a TV2-re?Mert én nem.Egyébként TV2-nél nagyobb bajok vannak,mert ott meg sorba mondanak fel a régi dolgozók,szerkesztők,híradósok.(Nem véletlenül.)

Közmédia után a TV2 a legnagyobb kormánypárti kereskedelmi adó.

2016. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Egyébként azt hallottam másoktól,hogy (állítólag) több pénzért megy át a Hír Tv-be.
2016. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!