Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megérdemli Kálmán Olga a 4...

Megérdemli Kálmán Olga a 4 milliós fizetést a HirTV-nél?

Figyelt kérdés
Végül is, az atv arca volt. Egy egész csatorna élt meg belőle és ő most dupla gázsiért átigazol a HírTV-hez, akiknek a nézettségét vissza kell emelni az Orbán emberei vezette szintre
2016. dec. 21. 22:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

#10

Azért ment ár a hírtv-hez, mi?

2016. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
70%

"Azért ment ár a hírtv-hez, mi?"


Az ATV fideszesedése miatt ment át. Tudom, hogy egyes embereknek hihetetlen, hogy mások képesek az elveik szerint cselekedni...

2016. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
66%

Vicces ahogy lehúzták azt a választ miszerint nem érdemli meg.


Ezek szerint a "hiteles" átv-nél, meg Olgikánál is van az a pénz. :D

2016. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
45%

"Az ATV fideszesedése miatt ment át. Tudom, hogy egyes embereknek hihetetlen, hogy mások képesek az elveik szerint cselekedni..."


Mármint a pénz-elv szerint? :D

Mert a hírtv kőfideszes volt, de szerintem még most sem igazán lett balos....

2016. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

"Mármint a pénz-elv szerint? :D"


Most tisztáztuk, hogy kevesebb pénzt kap a Hír TV-nél. Kérlek, kövesd a beszélgetés fonalát.


"Mert a hírtv kőfideszes volt"


Volt.


"de szerintem még most sem igazán lett balos...."


Mégis a legellenzékibb tévé jelenleg. Gyakorlatilag a legkisebb rossz. És a Hír TV-be rendszeresen hívnak balosokat is a különböző beszélgetőműsorokba. Egyértelmű, hogy miért volt hajlandó átmenni.

2016. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%

Ja mert annó műsorvezetők, újságírók akik a HírTV-től és az MN-től átmentek az M1-be, azok jobboldali birkák, most Kálmán Olga az ATV arca hagyja el a süllyedő hajót akkor elv-hű anti-fideszes.

Tudjuk, ilyen a balliberális gondolkozás :)

2016. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Most tisztáztuk, hogy kevesebb pénzt kap a Hír TV-nél. Kérlek, kövesd a beszélgetés fonalát."


És mennyit kapott az átv-nél?



Persze, most nyilván a hírtv jobban szembe megy Orbánékkal amióta összerúgták a port, de igazából a dolog lényege még mindig a "pénz beszél" elve, azért "fideszesedik" az átévé.

2016. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

Én egy vállalkozásnál, ahol BECSÜLETTEL dolgoznak az emberek (nem csalással mutyival, közpénznyeléssel szerzett vagyont osztják szét, nem érdekel nagyon hogy megérdemli-e, vagy sem. Ilyen helyzetben arról van szó, hogy a lakájmédia az emberek irigységérzetével akarnak valakit lejáratni, amúgy hazugságokkal, és inkább jobb lenne, ha a maguk háza táján sepregetnének.

Kálmán Olga nem kis munkájába került az, hogy kiépített egy hiteles arculatot, és jól tette azt, hogy váltott, amikor a régi tévénél értékrend-váltás történt. A hitelességet könnyen el lehet veszteni olyan dologgal is, amiről személyesen nem tehet, pl. csak azt mondhatja, amit elvárnak, nem hívhat akárkit, seggnyalást kell végezni, de visszaszerezni már sokkal nehezebb. Így megéri akár kevesebb pénzért is megtartani a saját értéket, mert az is tőke.


Vannak, akik 50E-t sem érdemelnek meg, sőt nekik kéne kártérítést fizetniük, rács mögött lenniük, mégis vígan élnek. A Nemzeti Gázszerelő ki szerint érdemelte ki a sokmilliárdos vagyonát?

2016. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%
Azóta kiderült már, hogy Olgi a fizetése töredékéért ment át. Az elvei fontosabbak neki, mint a pénz, tanulj tőle.
2016. dec. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
16%

""Az ATV fideszesedése miatt ment át. Tudom, hogy egyes embereknek hihetetlen, hogy mások képesek az elveik szerint cselekedni...'' Ja hihetetlen, mert az ATV nem fideszesedik, és ezek a mártirok már teleordították volna az összes médiákokat, hogy lopja az ATVt a fidesz, és ezért otthagyják.


""Most tisztáztuk, hogy kevesebb pénzt kap a Hír TV-nél. Kérlek, kövesd a beszélgetés fonalát. "" Itt jegyezném meg hogy a 4milla a 888on, az atvsnél is kevesebb pedig a 444 en jelent meg (szoval a 888nem tisztáz, de a 44 igen, az hiteles, sőt, mióta a Simicska aszonta' hogy tudjukki egy ge..i, már az is hiteles, pedig 10 évig nem volt az se az)


---"Mert a hírtv kőfideszes volt"


Volt. "


Aham, most meg jobbikos. Pont a Kálmán Olga elveihez passzol, meg a Havaséhoz, aki szintén az elveiről hires, nem a pénznyeléséről.


"Egyértelmű, hogy miért volt hajlandó átmenni."

Szerintem is.

2016. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!