Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CEU az egyáltalán mi? Sok...

A CEU az egyáltalán mi? Sok magyarországon működő egyetemet ismerek, de erröl az egyröl életemben először hallok, ha tényleg egy olyan nagy nemes egyetem ahogy azt a médiában hangoztatják akkor hogy eddig szinte az öszes ismerösöm előszor hallot róla

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%

A CEU -n csak Msc képzés működik és csak "öltönyösöket" képeznek, így csak a gazdasági vagy jogi szakra járó egyetemisták beszélnek róla.

Egyébként meg az egyetem működésének lényege egy mondatban összefoglalva: Nyugati diplomát olcsón nyugatiaknak. Tehát főleg külföldiek járnak rá, akik az angol egyetemet nem tudnák megfizetni.

Nálunk (egyelőre majdnem) ingyen van az egyetemi oktatás, így minket a nyugati egyetemekhez képest olcsó diplomázás lehetősége nem érint.

2017. ápr. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyilván a Nobel-díjasok 95%-áról sem hallottál sosem, mégsem minősíti ez az ő munkájukat.
2017. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem jártam a közelében, vidéki egyetemen tanultam, teljesen más jellegű szakon, de ettől még hallottam róla.
2017. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!