Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én látom úgy, hogy a...

Csak én látom úgy, hogy a magyarok nem akarnak általános jólétet látni az országban?

Figyelt kérdés

A magyar közgondolkodás menthetetlenül és tipikusan jobboldali, tehát szerintük aki kapja, marja, aki nem, az marha.

Ez pedig természetszerűleg magával hozza az ügyeskedő elemek győzelmét a többivel szemben.

Ilyen körülmények között lehetséges egyáltalán a jóléti társadalom kiépülése? Vagy nincs is erre egyáltalán igény?


2017. júl. 21. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Érdekelne, a 3-as komolyan gondolja a bepötyögött sorait, vagy csupán fricskát akar adni a jelen állapotoknak?
2017. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Csak a fideszesek nem. Ők a többi nyomorulton taposva boldogulnak a korruptmutyis kormányuk segedelmével. Hogy betojtak már, hogy a Jobbik felkarolja a béruniót, tiszta pánik lett úrrá rajtuk. Kövér Lali gyorsan megaszonta, hogy a magyarok nem akarnak többet keresni, hát utálnák ha megfizetnék a munkájukat

:D

2017. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De igen, akarnak általános jólétet, csak ne kerüljön nekik semmibe.
2017. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A magyar emberek mentalitása TÖKÉLETES!!!!!!!!!!!!
2017. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14: Azért itt, előjön a kérdőjel...
2017. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Napi "nemakarnakamagyarokjólétet". :P
2017. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Unalmasak ezek a trollkérdések. Minden nap ugyanaz...
2017. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A magyarok többsége menthetetlen én ezt mindig mondtam. Van egy kisebb réteg ami még kivétel. Ők általában a tanultabbak, de többségük már sajnos külföldön él,vagy hamarosan ott fog. Az öreg bolsevista hőbörgők, meg már úgy is a múltnak számítanak. Az ő az eszméjük halott, mert ha ők már nem lesznek, a fiatalabb generáció úgy sem viszi tovább a csökött felfogásukat.


A kulcs a fiatalság, és ha ők nemet mondanak a jelenlegi kormányra és a jobboldali eszmékre és inkább kimennek külföldre minthogy ezt hallgassák, akkor azt hiszem nem kérdés, hogy ez a szélsőjobbos eszme mennyire halott. Nagyon!

2017. júl. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!