Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik hírportál fest reálisab...

Melyik hírportál fest reálisabb képet Magyarországról, és a hazai viszonyokról? Az Index vagy az Origo?

Figyelt kérdés
Politikai hovatartozástól független válaszok érdekelnek.
2017. aug. 11. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen.... Le is írtad azt, ami miatt Origot sem szeretem. A sok bulvár engem is zavar, meg sport, filmkritika stb.
2017. aug. 11. 23:40
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

"Egyértelműen balliberálisok, akik utálják a magyarokat, mint a szart."


Én meg ezt utálom a jobberkékbe, hogyha bármit ki mersz mondani, ami igaz a magyarokról vagy szimplán csak az országról, és az nem tetszik nekik, mert sérti a nagyságos önérzetüket akkor az illető szerintük csak azért mondja, mert szarballibsiésutáljaamgyarokatmintaszart. Jó védekezés, valami szar az országban, őőő mocskosballibsihazugságmertgyűlölikamagyart. Tényleg a zsidózással mi lett? Régebben szimplán rávágtátok, hogy azér' mer' belvárosi büdös zsidó, vagy csak igyekeztek polkorrektebben gyűlölködni? :-D


Kérdező a cikkben le van írva az is, hogy miért nem kap enni, az ominózus migráns, mert csak egyszer adhat be kérelmet, de mivel távozott így másodjára hiába jött vissza már nem jogosult rá, de a családját már nem akarja megint itt hagyni. Ez a története lényege.

2017. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

"Egyértelműen balliberálisok, akik utálják a magyarokat, mint a szart."


A hozzád hasonlókat nem nehéz utálni.

2017. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!