Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Judith Sargentininek nincsen diplomája?

Figyelt kérdés

Tehát a kedves hölgyemény úgy elemezte a magyar jogállamiság helyzetét, hogy voltaképp nem is ért hozzá, mert nemhogy jogi, hanem semmilyen diplomája nincs...


Ehhez mit szólnak a legnagyobb liberálisok?



2018. júl. 3. 23:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%

Nyuszifül, szerinted hányan ülnek most a parlamentben diploma nélkül? Vagy épp olyanok, akiknek van, de a joghoz a legkevésbé sincs köze? (testnevelés, mezőgazdaság...)

Tessék egy lista a képviselőkről, nézegesd ki milyen végzettséggel rendelkezik, ha ennyire ráérsz.

[link]


Talán újdonság, de a politikai karrierhez nem kell diploma, de ahhoz mégkevésbé, hogy bárki elmondja a saját véleményét.

2018. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
66%

Én mint legnagyobb liberális azt szólom hozzá, hogy a jelentése egy vázlat, amit véleményezhet, javíttathat, korrekcióra felszólíthat "az EU".


Próbáld meg ugyanezt megcsinálni itthon.

2018. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
17%
Pont leszarom. Nekem még éreccségim sincs.
2018. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
73%

Kósa nem azért idióta, mert nincs diplomája, hanem mert korlátozottak a képességei.

Vagy pl. ott van Kövér et. Na annak meg van, aztán mégis kilóg a szájából a gémeskút!

Szóval: a diploma nem garancia semmire, valaki lehet nélküle is nagyon normális!

2018. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
80%

"A kedvedért" utánanéztem, mert az átlagfideszesnek általában nincs annyi esze, hogy maga ellenőrizzen le infókat, amiket a fideszsajtó okádik a netre.

Azért javaslom, olvasd el legalább a magyar Wikit, hogy mit tett már le az asztalra ez a hölgy.

Az angol Wiki már nem is tartotta fontosnak megjegyezni az Amszterdami Egyetem említése után, hogy "de diplomát nem szerzett".


Na és most jön a meglepi: tudod, mit tanult az Amszterdami Egyetemen?


"Iskolai végzettség (képesítések és oklevelek)


1999-1999 : újkori történelem, Amszterdami Egyetem (specializáció: a totalitárius rendszerek és Európa demokratizálása) (1999); mesterfokozat (1999)"


Forrás:

[link]


Na, terjeszd nyugodtan az elvtársaid között, kedves egészségetekre. ;)

2018. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
14%

15.


De diplomát csak nem szerzett.

2018. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
73%

És? Leírták már előzőleg páran, hogy nem számít, olvasd vissza, meg nézd meg a linket a magyar politikusok végzettségéről.

Jelen esetben ráadásul van egy mesterfokozata, és nem paprikatermesztésből vagy csillagszámlálásból...

2018. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
23%

17.


Persze, totálitárius rendszereket kutatott, és mivel ilyet nem talált, hát kreált egyet.


Sokat köszönhet munkásságának a társadalom. Nem született meg hiába.

2018. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
73%
#18: Neked is sokat köszönhet a társadalom hogy lenézed a tanult embereket és ideböfögöd a baromságaidat.
2018. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
78%
Ezt melyik fideszes oldalon olvastad? Mit szívtál? Én is kapok? As fideszes hazaárulòk okosak lesznek a lopott pénzen vett diplomájuktól?
2018. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!