Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Judith Sargentininek nincsen diplomája?

Figyelt kérdés

Tehát a kedves hölgyemény úgy elemezte a magyar jogállamiság helyzetét, hogy voltaképp nem is ért hozzá, mert nemhogy jogi, hanem semmilyen diplomája nincs...


Ehhez mit szólnak a legnagyobb liberálisok?



2018. júl. 3. 23:40
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
68%

#40.:


"Azt hogy egy bunkó és butább nálam is mert nekem van"


És hány malacot fizettek érte a szüleid? Vagy hogy sikerült átrugdostatni magad a vizsgákon?

Szerintem sehogy. Ilyen helyesírással középiskolába nem engednélek tovább...

2018. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

#előző)

Basszuskulcs, látom gyűlölködni azt megtanultál és jössz itt írogatni erre az oldalra mert a buta véleményeidre a kutya sem kíváncsi.

Diplomám, nos pont abból amit vélelmeztél te nagyon hős :-D

2018. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

# 56%-os, azaz Alex00:


1. A privátjaidat töröltem.

2. Le is tiltottalak.

Úgyhogy nyugodtan írj még további üzeneteket, nem fogom megkapni.

3. Örülhetsz, hogy nem a moderátoroknak jeleztem, hogy nézzenek már be az üzeneteim közé. Azért vedd úgy, hogy kaptál egy figyelmeztetést.

4. A kamu dumádat senki nem fogja elhinni. Tanulj meg helyesen írni legalább középiskolás szinten, hogy ne legyen 3 mondatban 7 vesszőhibád, aztán majd utána szövegelj.

2018. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!