Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretitek a Fideszt?

Miért szeretitek a Fideszt?

Figyelt kérdés
Nem olyan választ várok hogy "Csak", vagy "Mert nincs nála jobb". Mert arra mindenki rájött hogy a szavazók szerint nincs nála jobb, de indokok is kellenek.

2018. júl. 7. 08:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem, bár van 0.1% esély, hogy tévednék, semelyik párt szavazói se igen szoktak gondolkodni. Szerintük nincs jobb - valóban nincs is jobb, aki már kormányzott volna, ami rajtuk kívül az MSZP, de ettől még valószínűleg vannak sokkal normálisabb pártok is. Sokan hálásak a kormánynak, közmunkások, állami dolgozók, CSOK-okok, családosok, stb. Sokan meg vannak félemlítve vagy megvették őket pár forintért (közmunka, utalvány, stb.). Nagyon sokakat megtévesztenek a migránsozással - miközben a Fidesz telepítette be a legtöbb migránst a régióban, és gőzerővel munkálkodik a kisebbségek támogatásán. Sokan úgy érzik, jobban élnek - a lényegre nem gondolnak, hogy ha normálisan kormányozna a Fidesz-MSZP, már megközelítettük volna a nyugati életszínvonalat, az minimum kétszeres lenne most. És vannak náluk sokkal tisztességesebb pártok is.
2018. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%

"Nevelj fel 3 gyereket havi 90ezer forintból egyedül,"

A hiba az ön készülékében is van!

2018. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Az jellemző, hogy sokan csak azért szavaznak a Fideszre, mert kapnak család adókedvezményt. Amit valószínűleg egy másik párt sem szüntetne meg, viszont ha csak az elmúlt 8 évben méltóztattak volna kormányozni, ennél sokkal többet kereshetnének a munkavállalók, ami egyre emelkedne a jövőben. Múltkor beszéltem egy szellemi kihívásokkal küzdő szavazóval, ő is ezért szavazott rájuk. De a migránsozás megkajálása sem semmi.
2018. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
51%

#10

Hogy őszinte legyek, a világ ugyanúgy menne tovább nélkületek is. Azt csak ti hiszitek, hogy belőletek él az egész emberiség és ehhez hasonlók.

2018. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%

"A lehetőségekhez képest egy aránylag stabil, élhető országban élünk. Ennyi."


A lehetőségekhez képest ezermilliárdokkal több forintot cseszünk el baromságokra, mint ami indokolt lenne.

2018. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

"Hogy őszinte legyek, a világ ugyanúgy menne tovább nélkületek is. Azt csak ti hiszitek, hogy belőletek él az egész emberiség és ehhez hasonlók." #16 48%


Köszönöm az őszinteséget!! És igazad is van, persze, hogy menne tovább magyarok nélkül!

Azért még nem kellene sóvárogva vágyakoznod utána, hogy kiirtsák a magyarokat és eltüntessék a Föld színéről az országot.

Valahogy az olyan undok dolog. Olyan liberálfasiszta.

2018. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
19%

"A lehetőségekhez képest ezermilliárdokkal több forintot cseszünk el baromságokra,"

Ez így igaz, de ennek ellenére felénk kézzel fogható a fejlődés. Én gyf idejében szarabbul éltem, és még a környezet se fejlődött.

Persze ez nem jelenti azt, hogy nem lehetne jobban csinálni.

2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%

#18

Elég primitíven gondolkodsz, ha szerinted valaki nem ismeri el, hogy ti vagytok a Felsőbbrendű Faj, akkor az már csakis kiirtani akar titeket.

Meg kellene végre értenetek, hogy nem vagytok jobbak más népeknél és nem miattatok kel fel reggel a Nap.

2018. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
#19 nem csak felénk, mindenhol máshol, sőt még jobban., pl szlovákiában, szlovéniában, stb, ahol nem lopják el a fejlődésre való pénz jó részét mint itt. Ilyen ez a világgazdasági konjunktúra (a recesszió ellentéte).
2018. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
28%

"A hiba az ön készülékében is van!"


Miért is?

Annyira ismersz engem, hogy gy látatlanban felettem mersz ítélkezni?

Józan vagy?

2018. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!