Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kellett a fidesznek még...

Minek kellett a fidesznek még egy tévé, nem volt neki már elég?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új tévét, be is programozta magát, és az egyszámjegyű csatornák MINDEGYIKÉN a fideszpropaganda látható :) Most lett egy új hátrébb is :)))
2018. aug. 3. 22:42
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
26%
Medgyessy annak idején megmondta: akinek tévé kell, vegyen magának. Ő fektette le a szabályokat, ez van. Tessék csak tessék.
2018. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
23%

lépd át ha nem tetszik, vagy erre magadtól nem jöttél rá és kérdést kellett kiírni?

van bőven ellenzéki orgánum meg tv csatorna, mazsolázhatsz azokból senki nem kényszerít a fideszes szarokra.

2018. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
38%
Aki 2018-ban tévét néz az egy szerencsétlen idióta. Minden elérhető a neten, azt nézel amit akarsz, már a telefonodon is netezhetsz, erre te tévét nézel? :D Szánalom.
2018. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
41%
#1. véleményével teljesen egyetértek.
2018. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
28%
Ez inkább szimbolikus, a HírTV a G-napig fideszes volt amúgy. 2002 ben jött létre a választási vereség után
2018. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
78%
Azért kellett mert fájt nekik, hogy a HírTv ellenzéki lett a G nap után.
2018. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Medgyessy idején olyan volt a közmédia, hogy az ellenzék is szerepelt benne, és nem agymosás ment.

Valójában csak hallgatom a tévét, mert nem nagyon látok, a netet is tudom használni, de elég nehezen, és csak este kapcsolom be, napközben ha van egy óra időm, és egyedül vagyok, akkor egyszerűbb a tévénmegnyomni egy gombot.

a rádiók is mind a fideszéi. A Klubrádió csak Pesten jön be.

Nem veszem észre, hogy ti, akik a tévét szidjátok, olyan okosak lennétek, a kérdésemre egy sem válaszolt. Minek nekik megint egy tévé, mikor már van egy rakás? Csak azért, hogy má snak ne legyen?

2018. aug. 3. 23:19
 8/54 A kérdező kommentje:

Kedves Piroska, tudom, hogy a fideszé volt, én akkor is hallgattam, jobboldali csatorna volt,de nem olyan ocsmány, mint a mostani fideszcsatornák.

De ha mindent visszaadunk, akkor az Echo-t is visszaadják annak, akié akkor volt, a köztévét pedig a köznek?

2018. aug. 3. 23:23
 9/54 anonim ***** válasza:
0%
#8 Mit nem értesz azon hogy "Szimbolikus" ?
2018. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
20%
Lalyos megunta, eladta, ők meg megvették. Miért nem vetted meg te?
2018. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!