Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kellett a fidesznek még...

Minek kellett a fidesznek még egy tévé, nem volt neki már elég?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új tévét, be is programozta magát, és az egyszámjegyű csatornák MINDEGYIKÉN a fideszpropaganda látható :) Most lett egy új hátrébb is :)))
2018. aug. 3. 22:42
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
24%
Jogos tulajdonát kapta vissza. Ő alapította, 13 évig üzemeltette, Jalos önmagával meghasonlottá tette, majd elhagyta. A polgári oldal visszavette - az övé volt, megint az övé lett. Mi érthetetlen ezen?
2018. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

Mer nincs rá pénzem, és a fidesz sem adna rá, mer moslékot nem csinálok.

Kedves Piroskalap, a szimbolikust értem, de mikor te azt írtad,én még írtam a válaszomat, így a válaszom a tiédre már nem vonatkozik.Viszont ha csak szimbolikus átvételről lenne szó, nem kellett volna kirúgni azokat,akik nem a vezír alfelét nyalják.

2018. aug. 3. 23:59
 13/54 A kérdező kommentje:

Jalost nem tudom értelmezni.

Az az érthetetlen, hogy közben már szereztek vagy tíz csatornát, ez az egy meg az ellenzéké volt, akkor minek egy tizenegyedik. Mondjuk elhagyom az esernyőmet, aztán egyszercsak meglátom egy szegény embernél, de közben én már vettem tíz másik esernyőt, akkor nem megyek oda, és tépem ki a kezéből.

2018. aug. 4. 00:03
 14/54 anonim ***** válasza:
19%
Azért szégyen azt mondani, hogy 2010 előtt a köztévé a "közé" volt, de ezt ti tudjátok a legjobban kedves ballibek, mesélhetnétek erről, csak nem fogtok :))))
2018. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
27%

Ha nincs rá pénzed, akkor meg ne akard megmondani, hogy akinek volt rá, milyen tévét csináljon belőle.

Ha neked nem tetszik, nézhetsz másik csatornát.

2018. aug. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
De a másik is ugyanolyan :))))
2018. aug. 4. 00:25
 17/54 anonim ***** válasza:
41%

"Mondjuk elhagyom az esernyőmet, aztán egyszercsak meglátom egy szegény embernél, de közben én már vettem tíz másik esernyőt, akkor nem megyek oda, és tépem ki a kezéből."


Ha épp a szemedet döfködi a régi ernyőd hegyivel, akkor de, kitéped.

2018. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
41%

"De a másik is ugyanolyan :))))"


Szerintem nem mind ugyanolyan, de ha így gondolod, akkor mégis vegyél magadnak egy ízlésednek megfelelőt.

2018. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Én lennék a ballibek? Érdekes :)

A múltkor hallottam, hogy egy ellenzéki mondta Kövérnek, hogy mikor a szociknak volt 4ötöde, akkor nem éltek vissza vele, Kövér meg azt felelte, mert hülyék voltatok.

Hol láttál te a szoci médiában olyan gusztustalanságot,mint a mostani Echo tv meg az origo?

2018. aug. 4. 00:31
 20/54 A kérdező kommentje:

Túrórudi, ez egy szép metafora volt :)

No de a megboldogult HírTv nem a szemét akarta kiszúrni a fidesznek, csak közhírré tette, hogy hazudik és lop. Mármost, ha az esernyős csórikám elkezd kiabálni, hogy a tíz új esernyőmből nyolcat loptam, csak abban az esetban gurulok be, ha ez igaz.

2018. aug. 4. 00:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!