Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kellett a fidesznek még...

Minek kellett a fidesznek még egy tévé, nem volt neki már elég?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új tévét, be is programozta magát, és az egyszámjegyű csatornák MINDEGYIKÉN a fideszpropaganda látható :) Most lett egy új hátrébb is :)))
2018. aug. 3. 22:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

"Nem ezt kérdeztem, hanem azt, hogy az ÁLLAM az ADÓFIZETŐK PÉNZÉBŐL miért nem tart fent egy ELLENZÉKI HANGVTELŰ KÖZMÉDIÁT, úgy, ahogy a baloldali kormányok idején is fenntartották a Duna TV-t és a Duna Autonómia Csatornát????????????"


Mert nem arra kaptak tőlünk erős felhatalmazást, hogy a ballib bagázst támogassák a pénzünkből.

Ne üvöltözz már.

2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:
Túrórudi, az ország lakosainak harmada szavazott a fideszre. Ám legyen ennek a harmadnak fideszes propagandacsatornája a hét minden napjára egy. Egy másik harmadot nem érdekel a politika, ők nézhetik a való világot meg a szappanoperákat. Van azonban egy harmadik harmad, amely legalább akkora, mint a fideszeseké, és annak joga van értelmes emberi beszédet hallgatni a közmédiában. Erről szólna a demokrácia.
2018. aug. 5. 23:12
 53/54 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az 50 kommentben elmondtunk mindent a hír tv-vel kapcsolatban pro és kontra, aki akarta, megértette.


Épp most néztem meg egy műsort régi-új hírtévésekkel, ha érdekel, nézd meg, ebből is választ kapsz a feltett kérdésedre. https://www.youtube.com/watch?v=BINclDlnPmQ

2018. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Odáig bírtam hallgatni, ahol a magasabbik hang leárulózta azokat a kollégáit, akik a G-nap után a HírTv-nél maradtak.

Én hallgattam Csintalant anno, amikor a fidesz mellett kampányolt a HírTv-ben, és hallgattam, mikor a fidesz ellen kampányolt a megváltozott HírTv-ben. Az első idején tudtam, hogy nincs igaza, a második idején is tudtam, hogy a jobbik, amelyet most támogat, alig valamivel lenne jobb a fidesznél, de tisztelem Csintalant, hogy legalább belátta, mekkorát tévedett.

Egyébként ettől a magasabb hangtól a hideg futkos a hátamon, hallottam már beszélni, valszínleg az Echón.

2018. aug. 6. 23:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!