Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek kellett a fidesznek még...

Minek kellett a fidesznek még egy tévé, nem volt neki már elég?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új tévét, be is programozta magát, és az egyszámjegyű csatornák MINDEGYIKÉN a fideszpropaganda látható :) Most lett egy új hátrébb is :)))
2018. aug. 3. 22:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
21%

Sosem volt a szociknak négyötöde, egyszer volt a szadesszal kétharmada, csóválta is a farok a kutyát.

20 éven át a melegszarig nyaltak a ballibnek köztévén, tv2-n, rtl-en, átaludtad azt a korszakot, vagy még nem foglalkoztál ilyen szinten a hazai médiaviszonyokkal?

2018. aug. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
Túrórudi, azt mondod, nem mind ugyanolyan.Örülök, ha javasolsz nekem olyan csatornát, ahol kormánypárti és ellenzéki vendégek is vannak, és ezek vitatkoznak egymással. Azt tudom,hogy az ATV ilyen,de azon csak este van műsor, én meg napközben vagyok egyedül, és olyankor gyűrűket árulnak.
2018. aug. 4. 00:42
 23/54 anonim ***** válasza:
21%

Ha lenne interneted, meg tudnád nézni az előző esti műsort neked tetsző időpontban. Még új tévét se kellett volna venned. :)

Az atv-t ne állítsuk már be függetlennek, ilyen alapon az echo is az lenne, ott is van kormánypárti-ellenzéki vitaműsor. Talán majd lesz az új hírtévén is.

2018. aug. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Akkor még láttam, és sokat dolgoztam, az rtl-t meg tv2-t nem néztem akkor se, csak a legyen ön is milliomost, de ott volt a Fábri show főműsoridőben, a Heti hetes meg éjjel, és azt már nem tudtam nézni, a Fábrit egész addig néztem,mikor leköpte valakinek a fényképét. Hát, ha ennyire lenne nyalós a mai fidesztévé, azzalkibékülnék.

Mondd, te tényleg nem látsz különbséget?

2018. aug. 4. 00:51
 25/54 A kérdező kommentje:
Van internetem, szerinted most a tévén írok neked? :)Már mondtam, hogy csak este kapcsolom be, mert akkor van aki segít, a reklámokkal nem bír el a felolvasó program.
2018. aug. 4. 00:55
 26/54 anonim ***** válasza:
41%

"Mármost, ha az esernyős csórikám elkezd kiabálni, hogy a tíz új esernyőmből nyolcat loptam, csak abban az esetban gurulok be, ha ez igaz."


Nem vagyunk egyformák, én különösen akkor gurulnék be, ha engem vádol azzal, amit ő tett.


Egyébként emlékezzünk csak azokra a reményteli időkre, mikor az ellenzék tűkön ülve várta, mikor tálal ki Lalyos, mikor dobja le Gorbánra az atomot. Elmaradt, csak pár pukkanásra futotta tőle.

2018. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Az echón igen, van egy vitaműsor, azt már hallgattam, de csak az az egy van, a többiben csupa fideszes röhögcsél az ellenzékieken. Azt élvezik,hogy a döglött lovat rugdossák, ez nekem elkeserítő.
2018. aug. 4. 00:59
 28/54 A kérdező kommentje:
Én tudtam, hogy Lajos nem fog ledobni semmit, hiszen repült volna ő is.
2018. aug. 4. 01:01
 29/54 anonim ***** válasza:
29%

"Mondd, te tényleg nem látsz különbséget?"


Ha nem látnék, nem vitáznék most veled. :)


A közmédiát elvették, ez tény. A ballibtől vették el, ez is tény. Így aztán emiatt nincs semmi rossz érzés bennem. Jól tették, média nélkül nincs hatalom. A másik oldalnak sincsenek ezen a téren gátlásai. Mostanában fordult a kocka, áttértek a farok másik végére.

A hírt meg ők kezdték, a semmiből, mikor még nem volt más. Most meg visszakerült.

2018. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
41%

"Azt élvezik,hogy a döglött lovat rugdossák, ez nekem elkeserítő."


Az a baj, az a döglött ló úgy viselkedik, mint a Fekete Lovag a gyaloggaloppban. Nem ad más lehetőséget, mint hogy belerúgj. Amúgy tényleg szomorú.

2018. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!