Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom mikor fog...

A magyar társadalom mikor fog eljutni arra a szintre, hogy képes legyen felfogni, hogy nem képes mindenki arra, hogy komolyabb munkát végezzen nap mint nap?

Figyelt kérdés
Magyarra leforditva, hogy érthető legyen: Nem mindenki képes olyan munkát végezni, mint amilyen a mérnöki munka, vagy a programozói munka, vállalkozás stb... Mikor lesz vége annak a feudalizmusra hajazó gondolkodásnak, hogy aki nem képes ilyen "minőségi" munkák ellátására, az a nyomort és a nélkülözést vagy hajléktalanságot érdemli akár? Mikor fogják felérni ésszel az emberek, hogy minden ember más, minden embernek mások a képességei, mikor fog mindenki tisztességes megélhetéshez jutni, mindegy, hogy milyen pozicióban dolgozik? Én azt gondolom, hogy a hajléktalanság betiltása helyett a feudális gondolkodást kellene betiltani, nem?

2018. aug. 5. 20:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
56%

*20

Azon kívül, hogy akartál oltogatni egy kicsit, valami más célja volt ennek a kommentnek? :-)

2018. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%
had szokja a valóságot a gyíkvállú
2018. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

Magyarország jelenleg e felé a szint felé tart.

[link]

2018. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
56%

*22

Az én munkaköröm is könyvekkel kapcsolatos, sőt jobbat mondok, kultúrával. Nem kell megszakadni és nem fizet rosszul :)

2018. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

A feudális gondolkodást nem lehet betiltani. Para**tország vagyunk és nem a földműves fajtából.

Nálunk a takarító haljon éhen, Nyugaton őt is embernek tekintik.


Azt nem értem, hogy a 8-ast miért kellett lepontozni? Fáj az igazság.

# 8/24

2018. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!