Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisoknak mi a bajuk a...

A liberálisoknak mi a bajuk a nemzeti tudattal?

Figyelt kérdés
Mi a bajuk azzal, hogy valakik nemzetben gondolkodnak, és ellenzik a globalizációt, és a multikulturalizmust? Miért fáj nekik, hogy van még olyan, hogy "nemzet"? Mi a bajuk a nemzettel a liberálisoknak?
2018. aug. 31. 23:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egyféle nemzeti tudattal van bajom (és teljesen anarchista vagyok, nem liberális). Mégpedig azzal, amit kötelezővé tesznek és az adófizetők pénzéből extra nagy költséggel állítanak elő és még valótlanságokat állítanak benne kérdésként beállítva. Ilyen volt az összes nemzeti konzultáció. Ilyen gyerek propaganda, amivel most támadnak. És jön még ilyen rengeteg. Ez nem nemzeti tudatot növel, hanem a hazugságaival butít és meglopja a hazát.


Jöhetnek a narancssárga lepontozások - de lehetne ezt a "nemzeti" dolgot ésszerűbben és emberibb módon csinálni.

2018. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

"de lehetne ezt a "nemzeti" dolgot ésszerűbben és emberibb módon csinálni."


Mondja az, aki anarchista. Miért akarsz anarchiát? Tudod, hogy mi az? Teljes összevisszaság, az emberek azt csinálnak, amit akarnak, nincs semmi rend! A liberálisok akarnak anarchiát, hogy a zavarosban könnyebben halásszanak, és pénzhez jussanak. Te jössz az emberséggel, amikor anarchista vagy?

2018. szept. 1. 17:30
 33/37 anonim ***** válasza:
58%

"Mondja az, aki anarchista."

Igazából írja...


"Miért akarsz anarchiát?"

Nem akarok anarchiát.

Én nem hiszek a egyik magyar hatalomban sem. Ezért vagyok anarchista.


"Tudod, hogy mi az?"

Tudom.


"Teljes összevisszaság, az emberek azt csinálnak, amit akarnak, nincs semmi rend!"

Ez így nem igaz.


"A liberálisok akarnak anarchiát"

Ez végképp igaz.



"... hogy a zavarosban könnyebben halásszanak, és pénzhez jussanak."

Ezt leginkább a politikusok és a sivatagból származó népek szokták. De te talán magadból indulsz ki?



"Te jössz az emberséggel, amikor anarchista vagy?"

Igen. Én egy ember szerető anarchista vagyok. Aki nem halászik a zavarosban. Aki rengeteg társadalmi felelősséget vállal: jótékonyságból tanít másokat természettudományokra; tisztítja a környezetét: szemetet szed, parlagfüvet tép ki, ott, ahol nem is az ő felelőssége; én többet segítek embereknek, mint ahogy te azt gondolnád. És igen, emellett anarchista vagyok. Nem szeretem, ha ugranom kell parancs szóra. Én azért vagyok segítőkész és barátságos a körülöttem lévő emberekkel, mert ilyen vagyok és nem azért, mert ez jó a hatalomnak. Én nem azért nem megyek át a piroson, mert a KRESZ tiltja, hanem azért, mert gondolok az embertársaimra és nem akarok nekik kellemetlenséget okozni vezetés közben. Én azért nem dobom el a csikket a buszmegállóba, mert én olyan ember vagyok, aki nem szemetel és nem azért, mert a törvény tiltja. Én anarchista vagyok. És nem az, akinek te gondolsz.


Az, hogy ma ki nyúl le hatalmas pénzeket pontosan tudjuk. (a politikusaink és első sorban Mészáros Lőrinc)

És azt is tudjuk, hogy kiktől veszik el ezeket a pénzeket. (vállalkozóktól, iskoláktól, tanároktól, kórházaktól, orvosoktól, vidéki közszférában dolgozóktól, igen a borsodi, minimálbéren tengődő ügyintézőtől, akinek 3 másik kollégája helyett is kell dolgoznia, mert nincs pénze az önkormányzatnak új embert felvenni, de még számítógépet sem adnak a dolgozóknak, azt is a minimálbérből kell maguknak megvenni és bevinni az állami munkahelyükre, a valódi sportolóktól (akik nem fociznak, hanem eveznek, úsznak, kéziznek, vívnak - szóval akik valódi nemzeti sikereket hoznak és nem nemzeti szégyent magyaroknak), a mérnököktől, a kis családosoktól és a meddőktől)


De szerinted én vagyok az, aki pénz lop, meg mindenki, aki liberális.

Ne nevettessél már ki! A te "nemzeti" ideológiád a vádaskodáson kívül mást is fel tud mutatni?

2018. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
53%

Bocsánat, elírtam:


"A liberálisok akarnak anarchiát"


Ez végképp NEM igaz.

2018. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy aki a nyugdíjasokat szidja, annak már egyik szülője sem él! Illetve, hogy szépen visszaküldi az ajándékba kapott Erzsébet utalványt a feladójának. Hiszen ő nem korrupt, így azt nem fogadhatja el... :)
2018. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

33

A született jóember "humanista" vagyok szövege. Csak ne kelljen sehova tartozni, mert akkor nem lehetnél a legjobb.

2018. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ezt fejtsd ki, mert nem írtál vele semmit, amit értelmezni lehetne.
2018. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!