Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány Ferenc mostani, meglepő fellépéséről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tüntetésen mondott beszédre és a parlamentire is. Elsőnek mondta ki amit már 8 éve mondanak az alkotmányjogászok, de az ellenzék nem meri felvállalni. Hogy ez diktatúra és nem lehet parlamentben vagy választásokon bármit kezdeni vele. A parlamentben is úgy ment neki Orbán Viktornak, hogy így már nem is csodálom, hogy fél Orbán kiállni vitázni vele, nagyon jó szónok és nem fél. Nekem nagyon bejött ez a mostani, rettegő ellenzéktől szokatlan fellépés. Remélem követi a példáját a többi ellenzéki poltikus.
2018. szept. 17. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek, Gyurcsány is egyrészt csak most mer kiállni, mi tartott 7 évig, másrészt még mindig ott játszák a demokratikus ellenzék szerepét a parlamentben ahogy az összes többi is. Meglepő volt hogy ebbe a nagy reszgetésben pont Gyurcsány dönt úgy, hogy legalább nevén nevezi a gyereket. Őszintén százszor számítottam volna a Jobbikra, mint bármelyik pártra.
2018. szept. 17. 20:01
 12/63 anonim ***** válasza:
79%
a kígyó. kígyózik
2018. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
35%
Gyurcsány olyan mint a legtöbb magyar komcsi. Hátszéllel nagy a szája csak. Esetleg arra számít h az Eu majd kinevezi helytartónak a "bátorsága" okán.
2018. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
76%
Nem hallottam a beszédet? Mi volt? Kígyók vagy számok?
2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
17%

És ahhoz mitszóltok hogy orbán aztmondta hogy az EU nem a kormány ellen lépett fel hanem Magyarország ellen?

Ekkorát még Gyurcsány sem tudott hazudni.

Ez az ember egy hazug nímand.

2018. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
63%

"És ahhoz mitszóltok hogy orbán aztmondta hogy az EU nem a kormány ellen lépett fel hanem Magyarország ellen?"

Miért? Csak a Fideszes ep képviselőket "fogják" szankcionálni?

2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
66%
Előző: Olvasd el a EUs dokumentumok címét, midig Magyarország és nem a magyar kormány van a címükben.
2018. szept. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
53%

Az ellenzék reakciója:


"mint megint meghallottam, hogy diktatúra van, akkor azt mondtam, hogy jó, hát akkor menjünk most fagyizni.”


[link]

2018. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
68%
Az EU nem kormányokat szankcionál hanem országokat a dokumentumokban.
2018. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!