Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Gyurcsány...

Mit gondoltok Gyurcsány Ferenc mostani, meglepő fellépéséről?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a tüntetésen mondott beszédre és a parlamentire is. Elsőnek mondta ki amit már 8 éve mondanak az alkotmányjogászok, de az ellenzék nem meri felvállalni. Hogy ez diktatúra és nem lehet parlamentben vagy választásokon bármit kezdeni vele. A parlamentben is úgy ment neki Orbán Viktornak, hogy így már nem is csodálom, hogy fél Orbán kiállni vitázni vele, nagyon jó szónok és nem fél. Nekem nagyon bejött ez a mostani, rettegő ellenzéktől szokatlan fellépés. Remélem követi a példáját a többi ellenzéki poltikus.
2018. szept. 17. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
59%
Én kétszer is megnéztem, most sem okozott csalódást. De az a kopasz szakállas Parkinson-kóros ki volt? Ja, és Karácsonyi se volt semmi keményre fújva.
2018. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
63%
Volt is pár száz nyugdíjas ezen a mega tüntetésen. Mikor fogják megrohamozni a Parlamentet?
2018. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
53%

Itt jól összefoglalják orbán bukásához vezető utat.


https://www.youtube.com/watch?v=7_gfBDOPTwk

2018. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok senkit sem megsérteni de azért ha Gyurcsányt valaki követni való példának állítja fel az vagy nagyon fiatal vagy valami gond van a fejével.
2018. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
60%
Jaja, a libsik szerint Orbán meg fog bukni holnapután, és ez már 8 éve így megy...
2018. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
65%
Ezeket a "kártevőket" ne hívjuk 'libsinek' ezek közül szinte egy sem liberális! Ezek valamilyen félresikerült irányított vadhajtások!
2018. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
21%
Csípom Fecust, igaza van!
2018. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
84%

Én azon képedtem el, hogy ilyen színvonalú ember, mint Gyurcsány olyan magas pozíciót tölthetett be valaha is hazánkban. Hogyan nem láttuk akkor, hogy nem százas?

El sem merem gondolni, mit gondolhattak róla a nemzetközi politikában, tiszta égés, nekem utólag is ég a pofám miatta.

2018. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
85%

Fletónak a háttérbe kellett volna maradnia és onnan irányítani. Az ő arca nem való a politikában. Ezt is elkrta.

De nem tanul. Ellenben jól csinálja, mert sikerül megosztani a népet. És zsozsó ebből is jön neki a krumpli mellett.

2018. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

"Én azon képedtem el, hogy ilyen színvonalú ember, mint Gyurcsány"


Milyen színvonalúra gondolsz? Kő gazdag üzletember?

2018. szept. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!